• Informacje na temat:

  rod stewart ma 67 l

Artykuły na temat: rod stewart ma 67 l
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #78

  ...produkcji takich jak "Snowpiercer", "Jeszcze nigdy..." oraz "Kierunek: Noc" . W przyszłym roku użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć trzeci (i ostatni) sezon "Już nie żyjesz" .  Liz Feldman podpisała z Netflixem wieloletnią umowę na stworzenie nowych produkcji filmowych i seriali. Z kolei "Upadek królestwa" powróci (najprawdopodobniej) w przyszłym roku z piątym sezonem. Listę tytułów, jakie...

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ..."Raising Dion". Aktualizacja #72: Dzisiaj w serwisie zadebiutował drugi sezon serialu "Mindhunter" oraz produkcja "Lepsi niż my". Oprócz tego poznaliśmy daty premiery takich produkcji jak "The(...) Assassins". Aktualizacja #67: 6 września wystartuje drugi sezon "Szkoły dla elity". Aktualizacja #66: Poznaliśmy datę trzeciej serii "13 powodów". Aktualizacja #65: Premiera "Orange is...

 • USA: Rihanna rozdaje karty

  Rok po tym, jak furorę na listach przebojów zrobił singel "We Found Love", Rihanna znów dorobiła się przeboju numer jeden. Utwór "Diamonds" wylądował na 1. miejscu amerykańskiej listy najpopularniejszych piosenek.

 • Niesamowita Taylor Swift!

  1,05 mln egzemplarzy swojej nowej płyty sprzedała w ciągu tygodnia w USA Taylor Swift. To najlepszy wynik od pięciu lat!

 • Kolekcjonerzy z Hollywood

  "Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma" - mówi popularna piosenka. Gwiazdy też lubią dać się ponieść fantazji, szczególnie kiedy pozwalają im na to zasobne portfele.

Wideo na temat: rod stewart ma 67 l
 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • Ksiądz 3D

  Film zrealizowany na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga Paul Bełtany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi i wyruszy śladem bandy wampirów, które porwały jego siostrzenicę.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.