• Informacje na temat:

  rod stewart małżeństwo

Artykuły na temat: rod stewart małżeństwo
 • Rod Stewart i Penny Lancaster są razem od 20 lat. Co modelka pokazała na Instagramie?

  ..."20 lat miłości i szczęścia" - napisała na Instagramie Penny Lancaster, która od dwóch dekad związana jest z Rodem Stewartem. Z tej okazji opublikowała dwa zdjęcia pokazujące, jak zmienili się w tym czasie.

 • Rod Stewart opowiedział o walce z rakiem. Nikt nie wiedział o chorobie

  Ponad dwa i pół roku po diagnozie Rod Stewart ujawnił publicznie, że zdiagnozowano u niego raka prostaty. 74-letni wokalista wystąpił podczas imprezy na rzecz Prostate Project, gdzie zaapelował do uczestników o regularne badania u lekarza.

 • Rod Stewart i Britt Ekland. Burzliwa historia miłosna z piosenką w tle

  Rod Stewart przez lata pracował na swój wizerunek kobieciarza i playboya. Jednak prawdopodobnie nie spodziewał się, że jedna z jego partnerek będzie walczyć o swoje i omal nie pozbawi go sporej części majątku. W tle tej burzliwej historii jest też jeden z najpiękniejszych utworów, jaki Rod Stewart kiedykolwiek nagrał.

 • Kobieciarz Rod Stewart: W Łodzi z rodziną

  Od kilku lat wierny mąż, wcześniej jeden z największych kobieciarzy w historii rocka - Rod Stewart w sobotę (28 maja) wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Rod Stewart: Do końca życia

  Znany z licznych romansów Rod Stewart (60 l.), zapowiedział, że jego przyszłe małżeństwo z 34-letnią Penny Lancaster, będzie trwać "do końca jego życia". Wokalista dodał również, iż nie powinno się zawierać związku małżeńskiego przed osiągnięciem 30. roku życia. "Do tego wieku ludzie bardzo się zmieniają, szczególnie kobiety" - stwierdził Stewart.

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Rod Stewart: Wkrótce ślub

  Kilkanaście dni po otrzymaniu rozwodu z drugą żoną, 36-letnią aktorką Rachel Hunter, Rod Stewart (61 l.) rozpoczął przygotowania do kolejnego ślubu. Jak już kilkakrotnie informowaliśmy, wokalista poślubi swoją narzeczoną Penny Lancaster (35 l.) w 2007 roku. Według nieoficjalnych informacji ma to być styczeń, choć wcześniej wspominano raczej o lecie.

 • Przewodnik rockowy. Rod Stewart: Wino, kobiety i śpiew

  Czas wcale się go nie ima i mimo upływu dziesięcioleci jest jak dobre wino, obok siebie ma kolejną piękną kobietę i wciąż wspaniale śpiewa. 14 września brytyjski wokalista Rod Stewart wystąpi w Rybniku.

 • Rod Stewart i jego syn trafili do aresztu. Pobili ochroniarza, bo nie chciał ich wpuścić na kinderbal

  Brytyjski piosenkarz Rod Stewart i jego najstarszy syn Sean zostali aresztowani po tym, jak wywołali burdę w jednym z hoteli na Florydzie. Powód? Nie zostali wpuszczeni na zamknięte przyjęcie dla dzieci.

 • Rod Stewart wreszcie się rozwiódł

  ...61-letni Rod Stewart rozwiódł się z 36-letnią modelką Rachel Hunter. Co ciekawe, stało się to dopiero siedem lat po rozpadzie ich związku.