• Informacje na temat:

  rodney dangerfield aktor

Artykuły na temat: rodney dangerfield aktor
 • "Kidding": Jim Carrey smutki leczy kolorem

  ...„Moim celem nie jest zapomnieć o bólu, ale sprawić, by był do zniesienia”– mawia o swoich zmaganiach z depresją najsłynniejszy aktor komediowy świata.

 • Zmarł Rodney Dangerfield

  W centrum medycznym UCLA w Los Angeles zmarł we wtorek, 5 października, Rodney Dangerfield, popularny amerykański komik, aktor, scenarzysta i producent telewizyjny. Miał 83 lata.

 • Cedric the Entertainer w szkole

  Studio MGM przygotowuje realizację remake'u filmu "Back to School" z 1986 roku, w którym główną rolę zagrał Rodney Dangerfield. Gwiazdą nowej wersji opowieści będzie Cedric the Entertainer ( "Barbershop" , "Kto pierwszy, ten lepszy!" ). Nad scenariuszem historii pracują David Ronn i Jay Scherick ( "Ja, szpieg" , "Parasol bezpieczeństwa" ).

Wideo na temat: rodney dangerfield aktor
 • Raj na ziemi

  "Raj na ziemi" (tytuł oryginalny "Wanderlust") PAUL RUDD (Stary, kocham cię) i JENNIFER ANISTON (Szefowie wrogowie) to gwiazdy komedii Raj na ziemi w reżyserii DAVIDA WAINA (Wyrolowani), której produkcji podjął się JUDD APATOW (Druhny). Film opowiada historię udręczonej wielkomiejskim tempem pary, która decyduje się dołączyć do komuny, w której jedyną obowiązującą regułą jest bycie sobą. George (Rudd) i Linda (Aniston) to przemęczeni i zestresowani mieszkańcy Manhattanu. Kiedy George...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.