• Informacje na temat:

  rodzice chris

Artykuły na temat: rodzice chris
 • Księżna Meghan zaczęła rodzić! Wielkie poruszenie na Wyspach!

  ...księżnej czuwa jej mąż" - donosi "The Telegraph". Oficjalne oświadczenie wkrótce ma zostać wydane. pic.twitter.com/5Z70fyhY5k " additional="— Chris Ship (@chrisshipitv)" date="May 6, 2019" user="chrisshipitv" /> Dziecko księcia Harry'ego i księżnej Meghan będzie siódme w kolejce do tronu. Zaraz po księciu Karolu, Williamie, trójce jego dzieci i księciu Harrym.  Księżna po raz ostatni pokazała się...

 • Gwyneth Paltrow i Chris Martin: Jednak rozwód

  Gwyneth Paltrow i Chris Martin oficjalnie się rozwodzą. 42-letnia aktorka i 38-letni muzyk ogłosili separację w marcu 2014 roku. Byli uznawani byli za wzorową parę.

 • Kate Hudson pokazała olbrzymi ciążowy brzuch! Zaraz rodzi!

  Aktorka może urodzić w każdej chwili. Kate jest już mamą dwóch chłopców: Rydera Russella (14 l.), którego ojcem jest były mąż gwiazdy, Chris Robinson (51 l.), a także ma syna Binghama (7 l.) ze związku z Matthewem Bellamym (40 l.). Teraz razem ze swoim obecnym partnerem Dannym Fujikawą  czeka na narodziny córeczki. W kwietniu Hudson pierwszy raz pochwaliła się ciążowymi kształtami, ale jeszcze...

 • "Snajper": Legendarny żołnierz

  Clint Eastwood nakręcił film "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli Chrisa Kyle'a - żołnierza o umiejętnościach, dzięki którym zyskał miano bohatera na polu walki. Wyróżniały go jednak nie tylko wyjątkowe zdolności strzeleckie.

 • Szokujące rozstanie Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina!

  Gwyneth Paltrow (41 l.) i jej mąż Chris Martin (37 l.) po 10 latach małżeństwa biorą rozwód! Co ich do tego skłoniło?

 • "K2. Dotknąć nieba": O dzieciach tragicznie zmarłych himalaistów

  W niedzielę 14 czerwca odbędzie się premiera filmu "K2. Dotknąć nieba" wyprodukowanego przez HBO Europe i Wajda Studio. Reżyserka i alpinistka Eliza Kubarska zabiera na wyprawę do podnóża K2 dzieci tragicznie zmarłych alpinistów. Bohaterowie próbują zmierzyć się z przeszłością, stawiając pytanie o cenę pasji, o to, co w życiu ważne.

 • "Dynastia": Heather Locklear zaręczyła się! Wychodzi na prostą?

  Przyjaciel rodziny Locklear zdradził serwisowi People, że gwiazda "Dynastii" jest zaręczona. Jej wybrankiem został Chris Heisser.

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • Rihanna poznała rodziców chłopaka

  ...przez byłego partnera, Chrisa Browna, na początku lutego. "Matt naprawdę chciał zorganizować coś wyjątkowego dla Rihanny, ponieważ w ubiegłym roku praktycznie nie świętowała swoich 21. urodzin. To było...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.