• Informacje na temat:

  rodzice kaczyńskiego

Artykuły na temat: rodzice kaczyńskiego
 • Marta Kaczyńska wciąż tęskni za rodzicami. Jej słowa wzruszają do łez

  ...i data: 1921 rok" - mówi.  Dowiedziała się wówczas, że gdy jej rodzice brali ślub, byli biedni jak myszy kościelne, dlatego mieli obrączki po dziadkach. Później ich już nie wymienili. Gdy szukano ciał...

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • Marta Kaczyńska pod ostrzałem Roberta Górskiego. "Jest moralistko-skandalistką"

  Robert Górski w "Uchu Prezesa" wcielił się w postać Jarosława Kaczyńskiego. Pojawiła się też m.in. Justyna Kacprzycka, która odgrywała rolę bratanicy założyciela Prawa i Sprawiedliwości, Marty(...) prywatnego Kaczyńskiego. Po drugie, Kaczyńska nie pełni funkcji publicznej. "Jest tylko felietonistką" - podsumowuje Martę Robert Górski.  I właśnie tutaj ma jej nieco do zarzucenia. "Ma takie zabawne...

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Marta Kaczyńska z mężem i synkiem na Wawelu. Odwiedziła grób rodziców

  Marta Kaczyńska (38 l.) ostatnio odwiedziła Kraków. To właśnie tam, na Wzgórzu Wawelskim, pochowani są jej rodzice. Wraz z mężem i synkiem złożyła kwiaty na grobie rodziców.

 • Samotne święta Bogusława Kaczyńskiego

  Najbardziej znany w Polsce popularyzator opery, Bogusław Kaczyński, przyznał, że zbliżające się święta Bożego Narodzenia spędzi samotnie.

 • Bogusław Kaczyński: Kariera wygrała z żoną

  Kaczyński robi kolejny program dla kucharek - mówili ci, których irytowało, że 7 mln telewidzów słucha o przyjaźni Bogusława Kaczyńskiego z Marią Callas zamiast słuchać Marii Callas. Przez pół wieku(...) zdjęcie na wszelki wypadek miał zawsze w kieszeni. Nie nadajesz się! Od dziecka nosił garnitur. Rodzice nauczyli go, że człowiek cywilizowany ma wyprasowaną koszulę, krawat, czyste paznokcie, bywa...

 • "Kopia mistrza" w filharmonii

  Nowy film Agnieszki Holland "Kopia mistrza" , będący opowieścią o Ludwigu van Beethovenie, miał w niedzielę, 26 listopada, polską premierę w Warszawie. W uroczystym pokazie filmu w Filharmonii Narodowej wzięła udział małżonka prezydenta Maria Kaczyńska, a także reżyserka.

 • Posłanka Nowoczesnej i Jarosław Kaczyński zostali rodzicami!

  Jak dowiedział się "Fakt", posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska (34 l.) i jej mąż prawnik Jarosław Kaczyński zostali rodzicami!

 • Apel Szczepkowskiej do twórców

  Prezes Związku Artystów Scen Polskich Joanna Szczepkowska wystosowała apel do środowisk twórczych odnośnie żałoby narodowej.

Zdjęcia na temat: rodzice kaczyńskiego
Wideo na temat: rodzice kaczyńskiego
 • Kaczyńska nie daje się sprowokować Rusin: Górniak zapytała pani o ślub, myślałam, że mnie o rozwód!

  Marta Kaczyńska intensywnie promuje swoją książkę o zmarłych rodzicach. Z tej okazji przełamała niechęć i udzieliła nawet wywiadu w śniadaniówce TVN. Stacja do tego starcia wysłała Kingę Rusin. Dziennikarka w pewnym momencie oczywiście nie omieszkała zapytać o sprawy związane z rozwodem z Dubienieckim. Marta nie dała się jednak namówić na tego typu zwierzenia. Kaczyńska zakpiła więc sobie z Kingi przypominając jej ostatni wywiad z Edytą Górniak, w którym Rusin nieźle wkurzyła...