• Informacje na temat:

  rodzice kuby wojewódzkiego

Artykuły na temat: rodzice kuby wojewódzkiego
 • Wojewódzki kontra Sistars

  Wokalistki popularnej ostatnio grupy Sistars będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego w jego popularnym talk-show w niedzielę, 15 lutego. Tego samego dnia w "Popliście" pojawi się trójmiejska grupa Kevin Arnold. Oba programy, jak zwykle, nada telewizja Polsat.

 • ...wypowiadać się o twoich ulubionych kawałkach? Twoja ocena jest do d**y". Young bynajmniej nie był jedynym, który poznał ostry język Kuby Wojewódzkiego. Do Alexandra Klawsa, niemieckiego uczestnika(...) w studiu później nagradzała każdą wypowiedź Wojewódzkiego buczeniem. Na przyjęciu, które odbyło się po nagraniu, polskiego jurora wszyscy omijali ponoć szerokim łukiem. Alicja "Alex" Janosz miała tę...

 • Renata Kaczoruk pozywa TVP! "Kuba, dołączam do Ciebie"

  Renata Kaczoruk to kolejna celebrytka, która pozywa TVP i twórcę dokumentu "Nic się nie stało". "Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczystą grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to, czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków" - pisze była partnerka Kuby Wojewódzkiego.

 • "X Factor": Grożono im pobiciem!

  Aicha i Asteya, uczestniczki trzeciej edycji "X Factor", przyznały, że z pozoru niewinny żart Kuby Wojewódzkiego uruchomił pokłady nietolerancji u niektórych widzów. Z programem pożegnała się Olga Barej z grupy Czesława Mozila.

 • "X Factor": Grożono im pobiciem!

  Aicha i Asteya, uczestniczki trzeciej edycji "X Factor", przyznały, że z pozoru niewinny żart Kuby Wojewódzkiego uruchomił pokłady nietolerancji u niektórych widzów. Z programem pożegnała się Olga Barej z grupy Czesława Mozila.

 • "Pogwizdać przy goleniu"

  ..., demokracji, programie Kuby Wojewódzkiego, współpracy z Kasią Nosowską oraz stosunku do muzyki metalowej. z perkusistą oraz autorem tekstów i grafiki Krzysztofem Grabowskim, rozmawiał Michał Boroń.

 • "Człowiek w kominiarce"

  Marlon Kozaky, czyli naprawdę Marcin Piórecki, to dosyć tajemnicza postać na polskiej scenie muzycznej. Pochodzący z Wrocławia wokalista dał się poznać jako notoryczny uczestnik programu "Idol". W dwóch pierwszych edycjach dotarł do półfinału, a Polska zapamiętała go jako człowieka strzelającego do Kuby Wojewódzkiego z pistoletu i jako faceta w kominiarce. Kozaky wywołał także jeden...

 • Jestem świetnym jurorem

  Czesław Mozil miał być trzecim, tym najmniej znanym jurorem muzycznego show "X Factor". Tymczasem swoją osobowością, gadatliwością i szczerością przysłonił "starego wyjadacza" Kubę Wojewódzkiego i piękną Maję Sablewską. Ale skąd on w ogóle się wziął?

 • Bo liczy się jury, a nie gwiazdy

  ...gwiazd" . Przekonał się o tym na własnej skórze, bo "Fabryka" po trzech miesiącach zniknęła z anteny. W "Idolu" miks osobowości: Elżbiety Zapendowskiej, Kuby Wojewódzkiego, Roberta Leszczyńskiego(...)Do pionierów należy zdecydowanie zaliczyć Kubę Wojewódzkiego. Przed "Idolem" - mało znany dziennikarz muzyczny, po programie - gwiazda i niemalże etatowy juror. "Nie ma co ukrywać: to, że udzielam...

 • Cierpię za miliony!

  ...dzieci o mnie mówią. Więc ja jestem ten Pan Fajnek, a on już prawie Czesław Miłosz. Myślę, ze powoli trzeba szykować dla Kuby miejsce na Skałce. Ale pojedynek na tak zwane "psiu psiaki" jak ja mówię, to(...) moją mamę, bo moi rodzice się rozwiedli. Ale tak, sporo nerwów i łez ją kosztowałem. Bez przerwy była w szkole na dywaniku u dyrektora, bo ja miałem dziwne pomysły, raczej w szkole długo nie...