• Informacje na temat:

  rodzice mezo

Artykuły na temat: rodzice mezo
 • Mezo zostanie ojcem!

  Mezo (37 l.) oraz jego żona pochwalili się w sieci radosną nowiną!

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Mezo wierzy w miłość mimo rozwodu

  Poznański raper Jacek "Mezo" Mejer próbuje na nowo zorganizować sobie życie po rozwodzie z żoną Sandrą. Jak mu idzie?

 • Paulla w "Hit Generatorze"

  W kolejnym odcinku programu "Hit Generator" wystąpią: Paulla, Mezo, zespół Artybishops oraz zwycięzcy dwóch pierwszych odsłon - Andrzej Piaseczny i Pectus.

 • Mezo na ślubnym kobiercu!

  To może być smutna wiadomość dla wielu fanek poznańskiego rapera Jacka Mejera, lepiej znanego swym fanom jako Mezo. Już w piątek, 3 czerwca, przestanie on być kawalerem! A wkrótce na świat przyjdzie pierwszy potomek popularnego hiphopowca.

 • "Jestem szczęśliwym człowiekiem"

  Mezo (wcześniejsze ksywy Mejger, Mez), czyli Jacek Mejer, hip hopem zajmuje się od wielu lat. Nagrywał płyty pod szyldem Lajner. Ma na swoim koncie trzy "nielegale" ("Demo" - 1999, "Mezo" - 2000(...), storytellingu, ale także bardziej zaangażowanego rapu. Nie ukrywa przy tym zamiłowania do fristajlu. W maju 2003 roku wydał własny album "Mezokracja". Z Mezo rozmawiał Tomek Walkiewicz (mhh.pl).

 • "Odbieram na wszystkich falach"

  Wywiad z Ostrym to prawdziwe wyzwanie. Po pierwsze, od razu można wyrzucić do kosza kartkę z wcześniej przygotowanymi pytaniami, bo i tak rozmowa z raperem i producentem schodzi na tak zaskakujące tematy, że ciężko je przewidzieć. A po drugie, zadanie pytania Ostremu to sztuka sama w sobie - ciężko jest przerwać jego słowotok zwłaszcza, że artysta porusza niezmiernie interesujące tematy. Jednak Arturowi Wróblewskiemu udało się zadać przynajmniej kilka pytań Ostremu i uzyskać od niego kilka...

 • "Radość finiszującego maratończyka"

  Wydana w 2002 roku płyta "Muzyka klasyczna" duetu Pezet-Noon została uznana za jedną z najlepszych produkcji hiphopowych w Polsce. Noon urodził się w 1979 roku w Warszawie jako Mikołaj Bugajak. Pracuje jako realizator dźwięku w telewizji, a ponadto jest jednym z najbardziej cenionych polskich producentów hiphopowych. Pezet, wymieniany jako pierwszoligowy rodzimy raper, wywodzi się z ursynowskiej grupy Płomień 81, z którą wydał dwie znakomicie przyjęte płyty, zapraszany był także do nagrań...

 • "Bitwa na głosy" bez Moniki Kuszyńskiej

  Za nami kolejny odcinek "Bitwy na głosy". Tym razem z programem pożegnała się drużyna Moniki Kuszyńskiej. A za stołem jurorskim brylowała Alicja Węgorzewska, która nie patyczkowała się z uczestnikami programu.

 • Bajm i Kayah bez konkurencji

  Kolejny tydzień z rzędu nikt nie jest w stanie zagrozić dominacji Bajmu i Kayah w zestawieniu OLiS, pokazującym najchętniej kupowane w danym tygodniu płyty w Polsce. "Myśli i słowa" oraz "Stereo typ" to albumy wciąż najczęściej nabywane przez Polaków, nie korzystających z oferty stadionowych piratów.