• Informacje na temat:

  rodzice pana młodego

Artykuły na temat: rodzice pana młodego
 • Dla młodego widza i nie tylko

  W piątek, 12 grudnia, o godzinie 12.30, pokazem francuskiego filmu ,,Biała Łatka" zainaugurowano 26 edycję MFF Młodego Widza ALE KINO! To dopiero początek wspaniale zapowiadającego się weekendu.

 • Zaskakujące zaręczyny młodego idola

  Kevin Jonas z grupy Jonas Brothers zaskoczył swoje fanki, niespodziewanie prosząc o rękę swoją dziewczynę Danielle Deleasa.

 • Doktor Piotr i Pan Hell

  ...przywozi młodego chłopaka. To syn Piotra, Kamil (Lesław Żurek). Szybko okazuje się, że ich relacje dalekie są od życzliwych. Piotr zostawił bowiem żonę i syna. Mieszka z kochanką (Anna Geislerová) - młodą(...) stoczenie się ułożonego człowieka na sam margines. ''Hel'' jest interesującą próbą pokazania dwoistej natury ludzkiej. Paweł to figura trochę na kształt doktora Jekylla i Pana Hyde'a. Przez pierwszą część...

 • Nieoczekiwany ślub Oli Szwed

  Ciąża, nieoczekiwany ślub i wyniośli rodzice pana młodego - oto, z czym będą musieli się wkrótce zmierzyć Kwiatkowscy w "Rodzinie zastępczej".

 • Książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle

  Piąty w kolejności do brytyjskiego tronu książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle - poinformowano w poniedziałek w oświadczeniu Clarence House, dworu księcia Walii Karola, ojca przyszłego pana młodego. Ślub ma odbyć się wiosną 2018 roku.

 • ​Stefano Terrazzino drużbą

  Tegoroczne Boże Narodzenie ​Stefano Terrazzino spędzi z rodziną w Niemczech. Kilka dni przed Wigilią czeka go wyjątkowe wydarzenie, czyli ślub jednego z braci. Artysta będzie na nim pełnił rolę drużby pana młodego. Po świętach wraca do Polski, będzie bowiem gwiazdą sylwestrowego koncertu TVP.

 • Sebastian Fabijański debiutuje jako raper. Kiedy premiera płyty "Prymityw"?

  Wiosną tego roku nakładem Asfalt Records ukaże się debiutancki album muzyczny Sebastiana Fabijańskiego, popularnego i uznanego aktora kinowego młodego pokolenia.

 • Jacek Fedorowicz: Byłem "małpą z telewizora"

  ...razu wskazano młodego Jacka - było pewne, że powie coś zabawnego. Wtedy jeszcze wcale nie myślał o karierze kabareciarza - łączył zamiłowanie do słowa i obrazu, kreśląc satyryczne rysunki, które od 17. roku życia publikował m.in. w "Szpilkach", "Po prostu", "itd". Żona za pożyczkę Jego rodzice przed wojną budowali portową Gdynię, w której Jacek urodził się w 1937 r. Dwa lata później ojciec...

 • Tomasz Wasilewski: Emocje bez granic

  Zaledwie przed trzema laty Tomasz Wasilewski odebrał nagrodę dla młodego talentu reżyserskiego, a kilka miesięcy temu w Berlinie wyróżniono go Srebrnym Niedźwiedziem. Jak sam przyznaje, sporo się w ciągu tego krótkiego czasu zmieniło. Autor granych obecnie na ekranach kin "Zjednoczonych stanach miłości" opowiedział Bartoszowi Czartoryskiemu o swojej karierze i nowym filmie.

 • "Tolkien" : Narodziny króla

  Ci, którzy liczą, że z seansu filmu "Tolkien" wyjdą bogatsi o wiedzę, jak rodziło się uniwersum "Władcy pierścieni", będą bardzo rozczarowani. W biografii jednej z największych legend literatury fantasy nie ma nic o pisaniu słynnej trylogii. Jest za to obraz Tolkiena, jakiego sobie nie wyobrażamy: młodego, psotliwego, odrobinę romantycznego. W filmie o życiu króla wyimaginowanych krain...

Dyskusje na temat: rodzice pana młodego