• Informacje na temat:

  rodzice paris

Artykuły na temat: rodzice paris
 • Państwo Clooney zostali rodzicami bliźniąt

  ..., że jego rówieśnicy mają już dorosłe dzieci i że przyjaciele czasem sobie z niego żartują. Opinia publiczna do końca nie wiedziała o płci dzieci państwa Clooney. Aktor mówił w wywiadzie dla "Paris(...) praw człowieka, od dawna angażuje się w pomoc dla uchodźców. Wraz z mężem działa w organizacji pomocowej International Rescue Committee. Jej rodzice wyemigrowali wraz z nią do Wielkiej Brytanii podczas...

 • Rodzice Jacksona się rozwodzą!

  Rodzice zmarłego w zeszłym roku Michaela Jacksona postanowili zakończyć trwające ponad 60 lat małżeństwo. Według doniesień, Katherine Jacksona miała dość ekscesów męża.

 • Paris Jackson przerwała milczenie po premierze "Leaving Neverland"

  Paris Jackson pierwszy raz publicznie zabrała głos po premierze szokującego dokumentu na temat jej ojca "Leaving Neverland".

 • Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo? Ostra odpowiedź córki Michaela Jacksona

  W mediach pojawiły się kolejne niepokojące doniesienia związane z Paris Jackson, jakoby 20-latka miała próbować odebrać sobie życie. "Pieprzcie się pieprzeni kłamcy" - odpisała córka Michaela Jacksona na materiał plotkarskiego serwisu TMZ.

 • Paris i Taj Jacksonowie wobec oskarżeń Michaela Jacksona ["Leaving Neverland"]

  ..., jakie znów padają pod adresem Michaela Jacksona, nikt nie może przejść obojętnie, a zwłaszcza jego rodzina. Tabloidy bacznie śledzą poczynania m.in. córki Jacksona - Paris , jak też jego bratanka Taja . Paris Jackson nie wydała żadnego oficjalnego oświadczenia w sprawie filmu, ludzie z otoczenia twierdzą natomiast, że ostatnio dużo imprezuje i obraca się w niezbyt dobrym towarzystwie. Już po...

 • Paris Hilton na wolności

  Dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton wyszła we wtorek, 26 czerwca, z więzienia po odbyciu około połowy kary 46 dni więzienia, na którą skazano ją za prowadzenie samochodu z nieważnym prawem jazdy.

 • Bruno miał wylądować na Hilton

  Paris Hilton przyznała, że to ona pierwotnie miała pomóc Sachy Baronowi Cohenowi w zrobieniu żartu podczas MTV Movie Awards , jednak zrezygnowała z tego pomysłu, jak tylko dowiedziała się o szczegółach.

 • Córki zmarłych gwiazd koleżankami?

  Bobbi Kristina Brown i Paris Jackson zaprzyjaźniły się - donoszą amerykańskie media.

 • Dlaczego chciała się zabić?

  Jedna z amerykańskich psychoterapeutek stara się wytłumaczyć powody dramatycznego zachowania Paris Jackson. 15-letnia córka Michaela Jacksona chciała popełnić samobójstwo.

 • Jackson zmienił testament?

  Na kilka tygodni przed niespodziewaną śmiercią Michael Jackson zmienił swoją ostatnią wolę. Rodzice "króla popu" twierdzą jednak, że ich syn nie zostawił testamentu.