• Informacje na temat:

  rodzice tomasza karolaka

Artykuły na temat: rodzice tomasza karolaka
 • Tomasz Karolak: „Bycie takim miłym skurczybykiem to fenomenalna sprawa!”

  Po co czekać do grudnia, skoro Święty od prezentów może przybyć już dziś... O niegrzecznym Mikołaju, "maskotce" serii "Listy do M", brawurowo wykreowanej przez Tomasza Karolaka, opowiadają gwiazdy(...) świata trafił nam się tutaj, w Polsce". Więcej informacji o roli i filmowych wyczynach Tomasza Karolaka przynosi premierowy materiał zapowiadający "Listy do M 2". Wyprodukowana przez TVN komedia...

 • "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak na wylocie z Polski

  ...ze mną Małgosia jest rodzicem stosunkowo młodym. I przed nią wciąż większe wyzwania niż ma teraz. Kiedy dziecko ma dwa, trzy, cztery lata jest rozkoszne. Ale jak się zaczyna szkoła, to zaczynają się również nowe wyzwania!" - ostrzega Karolak. W dubbingowej obsadzie, obok Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, usłyszymy także Piotra Gąsowskiego, Klaudiusza Kaufmana, Mirosława Zbrojewicza...

 • Tomasz Karolak: Na sportowo

  Pokoleniowe przepychanki, nowe wyzwania i problemy. To wszystko czeka na fanów familii Boskich. W serialu zobaczymy też znanych sportowców m.in. Otylię Jędrzejczak i Tomasza Majewskiego.

 • Kożuchowska mamą, Karolak tatą

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, grający rodziców w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl", uczestniczyli w castingu, podczas którego szukano odpowiednich kandydatów na trójkę ich synów.

 • Karolak ojcem i ... dziadkiem

  W tym samym czasie Darek Jankowski (Tomasz Karolak) zostaje ojcem i dziadkiem! Czy tym razem stanie na wysokości zadania?

 • Rodzinka Karolaka i Kożuchowskiej

  Telewizja Polska rozpoczęła zdjęcia do nowej produkcji. "Rodzinka.pl" to serial komediowy wzorowany na kanadyjskim hicie. W głównych rolach zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka.

 • "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak jako rodzinka kle-kle

  Karolak) wróbel Riko (Bernard Lewandowski) święcie wierzy, że sam jest... bocianem. Prawdę o swoim pochodzeniu odkrywa dopiero w porze migracji, gdy przybrani rodzice - bojąc się, że Riko nie podoła podróży...

 • Kożuchowska i Karolak już na planie

  W środę, 17 listopada, ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVP2 "Rodzinka.pl". W rolach głównych zobaczymy popularnych aktorów: Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka.

 • Ukochana Karolaka w "rodzince.pl"

  W jednym z odcinków nowej serii "rodzinki.pl" zobaczymy Violę Kołakowską, aktorkę i modelkę, która od lat regularnie pojawia się w serialach w gościnnych epizodach, a prywatnie partnerkę Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami?

  Magdalena Boczarska (Sztuka kochania") i Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce") już ponad 3 lata tworzą udany związek i nie kryją, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio jeden z portali ogłosił, że aktorska para wkrótce powita na świecie swe pierwsze dziecko. Jaka jest prawda?

Zdjęcia na temat: rodzice tomasza karolaka
Dyskusje na temat: rodzice tomasza karolaka