• Informacje na temat:

  rodzina alicji bachledy curuś

Artykuły na temat: rodzina alicji bachledy curuś
 • Alicja Bachleda-Curuś w ciąży?

  Na instagramowym profilu Alicji Bachledy-Curuś pojawiło się nagranie, które poruszyło sporą część jej fanów. Pod postem pojawiło się nawet mnóstwo wpisów, w których internauci wprost pytają o to, czy piękna aktorka jest w ciąży!

 • Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski?

  Od lat Alicja Bachleda-Curuś buduje karierę w Los Angeles. Czy dla miłości porzuci plany o amerykańskim śnie i wróci do Polski? Odpowiedź na to pytanie zna tylko ona.

 • Alicja Bachleda-Curuś w serialu "Pod powierzchnią"

  W nowym serialu, który przygotowuje TVN, główne role zagrają Alicja Bachleda-Curuś i Bartłomiej Topa. Na fotelu reżysera zasiądzie Borys Lankosz ("Rewers").

 • "Pod powierzchnią": Magdalena Boczarska zastąpi Alicję Bachledę-Curuś! Co się stało?

  W nowym serialu TVN "Pod powierzchnią" nie zagra jednak Alicja Bachleda-Curuś. Aktorkę zastąpi Magdalena Boczarska. Skąd ta zmiana?

 • Alicja Bachleda-Curuś i jej noworoczne postanowienia

  ...- W nowym roku życzę sobie lepszego poczucia czasu. Spóźniam się, ale to nie wynika z braku respektu dla czekających, tylko po prostu nie wychodzi mi inaczej - przyznała Alicja Bachleda-Curuś. Jakie jeszcze noworoczne postanowienia ma aktorka?

 • Bachleda-Curuś o "Bitwie pod Wiedniem"

  ...- To silna kobieta o skomplikowanym losie - tak o swojej postaci w "Bitwie pod Wiedniem" mówi Alicja Bachleda-Curuś. Historyczny film trafi do kin w Polsce 12 października.

 • Bachleda-Curuś: 30. urodziny w Los Angeles

  Rodzina zawsze była dla niej najważniejsza. Dlatego urodziny będzie świętować ze swoimi bliskimi.

 • Bachleda-Curuś: Jak Byk z Bykiem

  Wszystko zaczęło się trzy miesiące temu, podczas tatrzańskiego wesela. Spotkały się na nim dwa rody: Karpiel-Bułecka i Bachleda-Curuś. Nie mogło zabraknąć zatem Alicji Bachledy-Curuś (30 l.) i Sebastiana Karpiel-Bułecki (37 l.). - Siedzieli przy wspólnym stole i dobrze się dogadywali. A ich rodziny tylko ułatwiały im kontakt. Już wtedy wszyscy wiedzieli, że coś jest na rzeczy - zdradzili obecni...

 • Bachleda, Farrell i Campion w Krakowie

  Gwiazdy kina, w tym Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, Neil Jordan, Jane Campion i Todd Solondz będą gośćmi festiwalu Off Plus Camera. Artyści przyjadą w kwietniu do Krakowa, aby uświetnić obecnością polskie premiery swych najnowszych filmów.

 • Bachleda: Narty i muzyka

  ..."Time Ruins" . W jednym z utworów wystąpiła Alicja Bachleda-Curuś. Pytania do naszego gościa możecie nadsyłać wcześniej - PISZCIE! Więcej na temat spotkania z Andrzejem Bachledą znajdziecie...

Wideo na temat: rodzina alicji bachledy curuś
 • Alicja Bachleda-Curuś nagrała nową piosenkę!

  Dziś chyba mało kto pamięta, że Alicja Bachleda-Curuś pod koniec lat 90. próbowała zostać piosenkarką. Slynna góralka ma na swoim koncie dwie płyty, które jednak nie okazały się zbyt wielkim sukcesem(...) Wesołowskiego, Pawła Małaszyńskiego, Radzimira Dębskiego oraz samego Janiaka. Panowie zostali na 3 minuty zamknięci w pokoju, gdzie słuchali utworu Alicji. Kamera rejestrowała ich emocje, jakie wywołała u nich