• Informacje na temat:

  rodzina armeńska

Artykuły na temat: rodzina armeńska
 • Kim Kardashian burmistrzem?

  Skoro prezydentem USA mógł zostać aktor Ronald Reagan, gubernatorem Kalifornii Arnold Schwarzenegger, to czemu słynne pośladki Kim Kardashian miałyby nie zasiąść w fotelu urzędnika państwowego? Gwiazdka ma chrapkę na posadę burmistrzem miasta Glendale.

 • Robert Zildjian nie żyje

  W czwartek (29 marca) w wieku 89 lat na raka zmarł Robert Zildjian, twórca perkusyjnej firmy Sabian.

 • Cannes 2002: Kandydaci do Złotej Palmy

  Niemal wszyscy dziennikarze akredytowani na tegorocznym 52. festiwalu w Cannes zgodnie twierdzą, że konkursowa selekcja była w tym roku wyjątkowo udana. Poziom filmów jest bardzo wysoki. W tej sytuacji jury będzie miało nie lada problem, gdyż produkcji, które mogłyby otrzymać Złotą Palmę - główne trofeum imprezy, jest co najmniej kilka. Wszystko stanie się jasne w niedzielę, 26 maja, wieczorem, kiedy rozpocznie się ceremonia wręczania nagród.

 • Billy Milano: Serj Tankian to kupa g***a

  Prezydent USA George W. Bush ma wielu zwolenników w swoim kraju, ale chyba nigdy nie wpadł by na to, że do tego grona dołączy nie kto inny, jak Billy Milano, frontman S.O.D. i M.O.D. Wokalista zwymyślał od najgorszych Serja Tankiana, wokalistę System Of A Down. Dostało się również znanemu lewakowi Tomowi Morello, obecnie liderowi Audioslave.

 • Poznaliśmy laureatów WMFF

  Chiński film "Nocny pociąg", który wyreżyserował Yinan Diao, uhonorowano w sobotę główną nagrodą 23. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego - Grand Prix Nescafe.

Wideo na temat: rodzina armeńska
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.