• Informacje na temat:

  rodzina artysty

Artykuły na temat: rodzina artysty
 • Zaskakujące zachowanie wnuczki artysty! Zbigniew Wodecki byłby z niej dumny?!

  Choć rodzina była dla niego wszystkim, Zbigniew Wodecki (†67) surowo siebie oceniał – zarówno w roli ojca, jak i dziadka. Gest najstarszej wnuczki z pewnością chwyciłby go za serce.

 • "Ostatnia Rodzina": Powstanie film o Beksińskich

  Producenci "Carte blanche" rozpoczynają zdjęcia do filmu o rodzinie Beksińskich. "Ostatnia Rodzina" trafi do kin w 2016 roku.

 • Paweł Królikowski wciąż w szpitalu! Rodzina podjęła ważną decyzję!

  ...kolejną operację - trepanację czaszki.  Tuż przed świętami znów trafił do szpitala. Żona cały czas czuwała przy jego łóżku.  Jak dowiedział się "Fakt", stan artysty jest stabilny. Rodzina podjęła ponoć...

 • Rodzina Robina Williamsa dzieli majątek

  Rodzina Robina Williamsa otrzymała dwa miesiące na podział majątku aktora poza sala sądową. Susan Williams, wdowa po aktorze Robinie Williamsie i ich troje dzieci, 25-letnia Zelda, 23-letni Cody i 31-letni Zach, otrzymali wyrokiem sądowym ostateczny termin na uzgodnienie podziału majątku po nieżyjącym gwiazdorze.

 • Kamil Sipowicz szykuje się do ślubu?! Co na to rodzina?!

  ...kobiecie odpowiada to, że pan Kamil ma artystyczną osobowość.  Przejęła jego hippisowski styl ubierania się. Zaczęła nosić kapelusze i bywać wśród artystycznej bohemy. W grudniu, kiedy plotki o uczuciu(...), podopiecznymi artysty, rzeźbili kobiece akty!  "Pod koniec lata zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić...

 • Ken Weatherwax, aktor serialu "Rodzina Adamsów", nie żyje

  Ken Weatherwax, gwiazda serialu "Rodzina Addamsów", nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat z powodu ataku serca.

 • Olga Bończyk nie kryje rozgoryczenia! Rodzina Wodeckiego nieugięta!

  Olga Bończyk (49 l.) już jakiś czas temu żaliła się na bliskich muzyka, którzy utrudniają jej dostęp do artystycznej schedy po Wodeckim. Piosenkarka liczyła, że rodzina w końcu zmieni zdanie. Nic z tego!

 • Sylwester Maciejewski: "Ranczo" jak rodzina

  8 marca rusza dziewiąty sezon "Rancza". Aktor, jako serialowy Maciej Solejuk, wraca na słynną ławeczkę przed sklepem.

 • Ania Lewandowska nie posiada się z radości! Rodzina szczęśliwa trzyma kciuki!

  ...młodszy od siostry. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych, organizuje wernisaże i w przeciwieństwie do siostry ma duszę artysty.  "Inspiruje mnie. On artysta, ja sportowiec. On spokojny. Ja za to szalona. On(...) i potrzebuje wsparcia!  "Ruszyliśmy z przygotowaniami do sztuki 'Czarno to widzę' w reżyserii Ewy Kasprzyk. Czuję się podekscytowany. Jest to dla mnie ogromna szansa, jako artysty. I mam nadzieję, że...

 • Krzysztof Ziemiec: Rodzina na pierwszym miejscu

  Krzysztof Ziemiec napisał książkę zatytułowaną "Warto być dobrym", która jest dowodem na to, że istnieją ludzie gotowi do szlachetnych poświęceń. Dziennikarz z nadzieją patrzy więc w przyszłość i tego samego życzy Polakom z okazji Bożego Narodzenia.

Zdjęcia na temat: rodzina artysty
Wideo na temat: rodzina artysty
 • Bliscy wspominają Wojciecha Młynarskiego

  sceny muzycznej i kabaretowej. Nie lubił nazywać siebie poetą. Właśnie minął rok od śmierci artysty. Z tej okazji ukazała się książka będąca zapisem rozmów z poetą. W "Dzień doby TVN" jego bliscy - rodzina i przyjaciele - wspominali wspaniałego artystę. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Stefano Terrazzino przygotowuje się do ślubu!

  Tegoroczne Boże Narodzenie Stefano Terrazzino pędzi z rodziną w Niemczech. Kilka dni przed Wigilią czeka go wyjątkowe wydarzenie, czyli ślub jednego z braci. Artysta będzie na nim pełnił rolę drużby pana młodego. Po świętach wraca do Polski, będzie bowiem gwiazdą sylwestrowego koncertu TVP.

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

Dyskusje na temat: rodzina artysty