• Informacje na temat:

  rodzina boruca

Artykuły na temat: rodzina boruca
 • Sara Boruc zdradziła płeć dziecka! Nie posiada się z radości!

  Sara Boruc (33 l.) niedługo zostanie trzeci raz mamą i już nie może doczekać się tego momentu. Teraz radość żony Artura Boruca (38 l.) jest jeszcze większa, bo w końcu poznała płeć dziecka!

 • "Byliśmy dumni z Artura Boruca"

  O epokowym dla post-rocka debiucie "Young Team", wydanym na jesieni 2008 roku albumie "The Hawk Is Howling" i... Arturze Borucu z muzykami Mogwai i jednocześnie wiernymi fanami Celtic Glasgow - Stuartem Braithwaitem i Dominikiem Aitchisonem - rozmawiał Artur Wróblewski.

 • Tusk, Górski, Boruc, księżna Meghan zostali rodzicami w 2019 roku! Jakie imię dziecka?

  ...: "Nasza Księżniczka już z nami". Mała otrzymała imię Valentina. Siostra Victoria jest wniebowzięta. W marcu powiększyła się także rodzina aktora Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak. Para zdecydowała(...) Boruca pochwaliła się na Instagramie pierwszym nagraniem wideo z nowo narodzonym synem. Para wybrała zaskakujące imię dla chłopca - Noah. Syn Sary i Artura Boruców to drugi owoc ich związku. Ich pierwsze...

 • Rod Stewart: Kolejne dziecko?

  60-letni Rod Stewart nic sobie nie robi ze swojego wieku i zachowuje się niczym młodzieniaszek. W grudniu ma na świat przyjść jego siódme dziecko, a szkocki wokalista, razem ze swoją narzeczoną Penny Lancaster (34 l.), zapowiada, że będą się starać o następne. "Oboje uwielbiamy dzieci i chcemy mieć dużą rodzinę" - mówi Lancaster.

 • Sara Boruc obawia się, że ma koronawirusa. Miała wszystkie objawy

  Sara Boruc (35 l.) nagrała przejmujące InstaStories, gdzie wyjawiła, że jest chora i ma wszystkie objawy koronawirusa. Żona piłkarza jest mocno tym zaniepokojona.

 • Czas na stabilizację

  Od kilku miesięcy spędza więcej czasu na planie "M jak miłość", bo scenarzyści rozwinęli wątki z udziałem jego bohatera. Wszystko wskazuje na to, że Paweł wreszcie znajdzie miłość swojego życia.

 • Artur Boruc walczy o syna! "Nie chce czekać z założonymi rękami"

  Artur Boruc (36 l.) nie odpuszcza i zrobi wszystko, by sąd przyznał mu opiekę nad synem Aleksandrem (8 l.). Na tę chwilę chłopcem opiekuje się rodzina byłej żony bramkarza. Czy wkrótce to się zmieni?

 • Piłkarski Mezo w INTERIA.PL

  W środę, 29 sierpnia, w LIVE.INTERIA.TV odbył się wideoczat z Mezo. Raper opowiadał głównie o projekcie "Z podwórka na stadion", na który nagrał też nowy utwór.

 • Marcin Dubieniecki planuje ślub z byłą Boruca?! I wkrótce znów zostanie tatą?!

  Marcina.  Jak widać na zdjęciach, po wyjściu z kina, w dobrych humorach, niczym kochająca się rodzina, udali się na spacer, a potem razem zjedli obiad na sopockim deptaku.  I nie byłoby w tym nic(...) wkrótce ich rodzina ma się powiększyć. Podobno będzie syn.

 • Muzycy to też kibice

  Kazik i Muniek kibicują Legii Warszawa, raper Peja Lechowi Poznań, w Krakowie Andrzej Sikorowski wspiera Wisłę, a Maciej Maleńczuk napisał hymn dla Cracovii. Jak widać, nie tylko na świecie słynni muzycy, jak np. Rod Stewart czy Sting, nie boją się przyznawać do miłości do barw klubowych.

Wideo na temat: rodzina boruca
 • Sara Boruc o "konflikcie" z Mariną

  Ostatnimi czasy w mediach pojawiły się informacje, jakoby Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc miały przestać się przyjaźnić. Powodem zerwania relacji miał być konflikt. Jednak Boruc dementuje plotki. Tłumaczy, że chociaż rzeczywiście jej spotkania z Mariną są teraz rzadsze, wynika to głównie z natłoku obowiązków. - Obie mamy bardzo zajęte życia. Niedawno urodziłam dziecko. Marina także rok temu urodziła syna, oprócz tego pracowała nad materiałem. Myślę, że ludzie, którzy mają rodzinę i...