• Informacje na temat:

  rodzina kasprzyk

Artykuły na temat: rodzina kasprzyk
 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Przyglądałam się pani w "Tańcu z gwiazdami". Skąd ma pani tyle pary? Ewa Kasprzyk: - Mam kondycję, bo albo biegam, albo ćwiczę tajski boks, albo pływam. Jestem typem sportowca. Przy mnie wysiadały(...) szczotki i myśleć, że to kamera, żebym miała świadomość, że ktoś na mnie patrzy. Pomogło! Tak zaczęła się moja przygoda z Basią. Trwała 30 lat. To był ktoś bliski, jak rodzina. W "Dziewczętach z Nowolipek...

 • Ewa Kasprzyk: Palnąć głupotę

  Ewa Kasprzyk na nudę nie narzeka. Niedawno dołączyła do obsady "M jak miłość" i szykuje się do pracy na planie trzeciej części filmu "Kogel-mogel"!

 • Ewa Kasprzyk ekspertką od seksu

  W obsadzie komedii "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", nowej odsłonie kultowej komedii, obok Ewy Kasprzyk zagrała jej pupilka, Shakira. Postać kreowana przez aktorkę, Barbara Wolańska, została słynną ekspertką od seksu.

 • Ewa Kasprzyk: Znów gram wyrodną matkę

  Spędziła pani urlop w pięknym miejscu. Ewa Kasprzyk: - Byłam w Indiach, gdzie m.in. pływałam barką po rzece. Było bardzo ciepło i spokojnie. Relaksowałam się po dwudniowym pobycie w Bombaju, gdzie spełniłam jedno z marzeń i spędziłam noc w ekskluzywnym hotelu Taj Mahal. A teraz czeka panią dużo pracy. Choćby na planie "M jak miłość". - Moja bohaterka, Weronika, wbije się jak klin...

 • Ewy Kasprzyk: Miłość bez ości

  Aktorka Ewa Kasprzyk odkryła przed fanami tajemnice swojego życia i kariery. 25 września na rynku wydawniczym ukaże się biografia artystki "MIŁ.OŚĆ". Kasprzyk napisała tę książkę wraz z dziennikarzem Maciejem Kędziakiem.

 • Ewa Kasprzyk: Z mężem na odległość

  Jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale jej droga do aktorstwa wcale nie była taka łatwa. Ewa Kasprzyk (56 l.) aż cztery razy zdawała do warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. W końcu została studentką szkoły w Krakowie. Na roku była najstarsza, ale w niczym jej to nie przeszkadzało. Po ukończeniu szkoły znów musiała walczyć o swoje miejsce w zawodzie. Dzięki roli...

 • Wyrodni teściowie w "Przyjaciółkach"

  Ewa Kasprzyk jako wyrodna teściowa Maria oraz Andrzej Precigs jako teść Wacław pojawią się w piątym odcinku "Przyjaciółek" i od razu mocno dadzą w kość swojej serialowej synowej Ance (Magdalena Stużyńska).

 • "Kanadyjskie sukienki": Aktorzy zagrali za darmo

  Anna Seniuk, Ewa Kasprzyk i Zofia Czerwińska to gwiazdy filmu "Kanadyjskie sukienki" w reżyserii Macieja Michalskiego. Uroczysta premiera obrazu odbędzie się 20 stycznia w krakowskim kinie Kijów.Centrum.

 • "Barwy szczęścia": Trudny powrót

  Maria (Izabela Kuna) znowu w domu! Dzieci będą zachwycone jej powrotem z Anglii. Uwierzą, że ich rodzina ma już za sobą najtrudniejsze dni. Ale czy ta radość nie jest przedwczesna?

 • "Chyba jestem pracoholikiem"

  ...dyskotekowym. O tym, z czego wzięła się taka metamorfoza, o nagrywaniu nowej płyty, o Kayah i marzeniach, Rani Jusis opowiedziała Tomaszowi Kasprzykowi (RMF FM).

Zdjęcia na temat: rodzina kasprzyk
Dyskusje na temat: rodzina kasprzyk