• Informacje na temat:

  rodzina kazadi

Artykuły na temat: rodzina kazadi
 • Patricia Kazadi od kuchni

  Osobowość telewizyjna Patricia Kazadi przyznaje, że kocha jeść. Choć jak zdradza, na razie "gotuje tak, żeby po prostu przeżyć", bo nie ma czasu na stanie przy garnkach, kiedyś chciałaby poświęcić temu więcej czasu. Popisowym daniem Kazadi jest sałatka ze stekiem.

 • Kazadi dziewczyną Adamczyka

  We wchodzącej w piątek na ekrany naszych kin komedii "Święty interes" Macieja Wojtyszki, obok Piotra Adamczyka i Adama Woronowicza zobaczymy Patricię Kazadi.

 • Patricia Kazadi: Jestem typem staroświeckim

  Zawodowo realizuje się na wielu polach, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Mimo natłoku pracy i wyznaczonych celów, Patricia Kazadi ma jednak w planach dom, dzieci i kochającą rodzinę.

 • Z "You Can Dance" do... Afryki

  Wiosną Patricię Kazadi czekają nowe wyzwania. Będzie musiała dorównać Kindze Rusin w prowadzeniu nowej, szóstej już, edycji programu "You Can Dance". Ale zanim to się stanie, gwiazda postanowiła odpocząć i poświęcić trochę czasu dalekiej rodzinie.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Bayer Full, Stanisław Soyka, Małgorzata Ostrowska i inni

  ..."Wszyscy Polacy to jedna rodzina" - do uczestników specjalnego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści" dołączyła discopolowa grupa Bayer Full.

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

 • Co planuje po "You Can Dance"?

  Gospodyni "You Can Dance" uwielbia zwiedzać świat i fotografować. Patricia Kazadi opowiada, co dają jej dalekie podróże oraz komu najchętniej pokazuje swoje zdjęcia z wypraw.

 • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali "Dance, Dance, Dance"

  Za nami wielki finał "Dance, Dance, Dance"! Nagrodę główną - 100 000 zł, wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy w finałowym starciu zmierzyli się z Patricią i Victorią Kazadi. Komu(...) i ta statuetka należy do was" - powiedział Adam, po czym oddał Patricii i Victorii Kazadi jedną z symbolicznych wygranych. "Dziękujemy kochani. Tak naprawdę, na żadnym etapie nie czułam...

 • Wiemy kto zaśpiewa

  Jak informuje "Dziennik", telewizja Polsat ujawniła prawie całą listę uczestników drugiej edycji "Jak Oni śpiewają". W drugiej części muzycznego show wystąpią: Joanna Trzepiecińska ("Rodzina zastępcza"), Joanna Liszowska ("Na dobre i na złe"), Katarzyna Zielińska ("Klan"), Aleksandra Woźniak ("13 Posterunek", "Złotopolscy"), Patricia Kazadi ("Egzamin z życia"), Małgorzata Teodorska ("Plebania...

 • "Bodo": Pierwszy zwiastun filmu kinowego

  ...i idola mężczyzn. Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda(...) wybuch okrutnej wojny. W filmie "Bodo" grają: Tomasz Schuchardt, Roma Gąsiorowska, Patricia Kazadi, Anna Pijanowska, Agnieszka Wosińska, Mariusz Bonaszewski, Wojciech Solarz, Maja Hirsch, Stefan...

Zdjęcia na temat: rodzina kazadi