• Informacje na temat:

  rodzina kulczyków

Artykuły na temat: rodzina kulczyków
 • Znamy laureatów 10. Netia Off Camera

  ..."Ostatnia Rodzina" Jana P. Matuszyńskiego z Krakowską Nagrodą Filmową i Nagrodą Publiczności, "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego z nagrodą Kulczyk Foundation, Agnieszka Holland laureatką nagrody Pod Prąd - tak zakończył się w niedzielę, 7 maja, festiwal Netia Off Camera w Krakowie.

 • Wystartował 12. festiwal Mastercard Off Camera

  Do Krakowa zjechali twórcy filmowi z całego świata, aby wziąć udział w 12. Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera. Najważniejszą częścią imprezy jest konkurs "Wytyczanie drogi", w którym nagrodą wynosi 100 tys. dolarów.

 • Czartoryska i Niemczycki: Zaplanowany romans?

  ...swojej córki u boku księcia Lubomirskiego, niejeden raz podkreślał, że mariaż arystokracji i wielkiego biznesu jest znakomitym rozwiązaniem. Mówi się, że zaprzyjaźnione rodziny Kulczyków i Niemczyckich...

Wideo na temat: rodzina kulczyków
 • Pogrzeb Jana Kulczyka w Poznaniu. Rodzina, bliscy i przyjaciele żegnali najbogatszego Polaka

  Poznań. W Poznaniu odbyły się uroczystości pogrzebowe Jana Kulczyka. Przedsiębiorca zmarł 29 lipca w Wiedniu w wieku 65 lat. Pogrzeb Jana Kulczyka rozpoczął się mszą w kościele pw. św. Józefa na Wzgórzu św. Wojciecha. Po uroczystości tłumy skierowały się w stronę Cmentarza Jeżyckiego, gdzie biznesmen został pochowany. (TVN24/x-news)

 • Była Kulczyka chwali się swoją szafą

  Była Kulczyka pokazała w "Dzień Dobry TVN" swoją szafę i zdradziła, w jaki sposób dobiera ubrania. Wyznała także, że już w dzieciństwie miała tendencję do zachwycania się butami i drogimi przedmiotami, jak zresztą cała rodzina. (Dzień dobry TVN/x-news)