• Informacje na temat:

  rodzina leszka millera

Artykuły na temat: rodzina leszka millera
 • Leszek Miller przerywa milczenie po śmierci syna. "Ostatni raz ucałowaliśmy Leszka"

  Syn Leszka Millera (72 l.), Leszek Miller Junior (†48 l.), nie żyje. Cała rodzina pogrążyła się w żałobie. Od momentu tragicznych zdarzeń polityk publicznie nie zabierał głosu. Aż do teraz. Wyjawił szczegóły pogrzebu swojego dziecka. Następnie dodał jeszcze jeden wpis, w którym wspominał Leszka.

 • Krew wampira, samotność handlarza antykami

  Tylko cztery filmy trafiają w tym tygodniu na ekrany polskich kin. "Byzantium" Neila Jordana zaprezentuje nie tylko wdzięki Gemmy Arterton, ale też erotyczny wampiryzm Brytyjki, z kolei w "Koneserze" Giuseppe Tornatore popis aktorskich umiejętności daje Geoffrey Rush. Listę premier uzupełniają "Był sobie chłopak" Leszka Wosiewicza oraz animacja "Smerfy 2".

 • Monika Miller, wnuczka Leszka Millera, chwali się, że schudła aż 17 kilogramów

  Monika Miller (22 l.), wnuczka Leszka Millera (71 l.), zszokowała niektórych swoim dość kontrowersyjnym wizerunkiem. Teraz postanowiła o sobie przypomnieć i znów zaskakuje! Tym razem metamorfozą - okazuje się, że schudła aż 17 kilogramów.

 • Wino, kobiety i śpiew

  Jest znany widzom głównie za sprawą "Na dobre i na złe", gdzie gra doktora Latoszka, ale to także doświadczony aktor filmowy. Bartosz Opania w komedii "Wkręceni" Piotra Wereśniaka wciela się w jednego z trzech głównych bohaterów. Człowieka nerwowego, ale pełnego wdzięku, o czym przekonała się niejedna kobieta...

 • Syn Leszka Millera nie żyje! "Wstępne ustalenia wskazują na śmierć samobójczą"

  Rodzina byłego premiera Leszka Millera (72 l.) w żałobie. Leszek Miller junior († 48 l.) nie żyje. Prokuratura nie wyklucza, że mężczyzna popełnił samobójstwo...

 • Debata o "Fahrenheit 9.11"

  Na specjalnym pokazie pokazano w czwartek, 15 lipca, polskim politykom i krytykom film Michaela Moore'a "Fahrenheit 9.11" - pisze w "Gazecie Wyborczej" Michał Wojtczuk. Po pokazie przeważały opinie, że to bardzo zręcznie zrobiona propaganda. Nagrodzony Złotą Palmą w Cannes film przedstawia George'a W. Busha jako prezydenta leniwego i nieudolnego, stanowiącego zagrożenie dla demokracji.

 • Monika Miller rozstała się z narzeczonym. Okazał się... gejem?

  To nie jest łatwy czas dla wnuczki Leszka Millera - Moniki Miller (23 l.).

 • Blue Cafe za kratkami

  W czwartek, 21 listopada, muzycy grupy Blue Cafe zagrają bardzo specyficzny koncert. Zespół postanowił zagościć ze swoim występem w jednym z łódzkich więzień o zaostrzonym rygorze. Koncert, w porównaniu z regularnymi "spektaklami" grupy, nie będzie się podobno niczym różnił.

 • .... Tatuaże to jej największa pasja i interesuje się tym rodzajem sztuki już od dziecka. Rodzice ponoć nie mieli pretensji, że ich latorośl w tak znaczącym stopniu modyfikuje swoje ciało. "Moja rodzina...

 • Europe na Gitarowym Rekordzie Guinessa we Wrocławiu

  Pierwszego i drugiego maja we Wrocławiu odbędzie się jubileuszowa 10. rocznica Gitarowego Rekordu Guinnessa. Gwiazdą imprezy będzie szwedzka grupa Europe, pamiętana z wielkiego przeboju "The Final Countdown".

Wideo na temat: rodzina leszka millera
 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.