• Informacje na temat:

  rodzina lubiczów

Artykuły na temat: rodzina lubiczów
 • ...tegoroczna gwiazdka u Lubiczów nie będzie już tak rodzinna jak dawniej, co najbardziej dotknie serialową Elżbietę. "Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia, to dla mojej bohaterki pewien czas zadumy(...) pytanie, dlaczego nawet w święta jej rodzina nie może być razem. To dla niej trudny czas, ale wciąż uparcie ma nadzieję, że wszystko ułoży się dobrze" - powiedziała Barbara Bursztynowicz, serialowa...

 • Rodzina wciąż razem

  Lata płyną, a scenarzyści serialu " Klan" ciągle potrafią nas zaskoczyć. Losy naszych ulubionych bohaterów wciąż nabierają tempa. Jednak to prawda, że życie jest... nowelą. Wbrew doniesieniom mediów Barbara Bursztynowicz, czyli serialowa Elżbieta Chojnicka nie opuści sagi rodu Lubiczów. - To plotka wyssana z palca. Nie mam najmniejszego zamiaru żegnać się z serialem, z którym jestem związana od...

 • "Klan": Historia małżeństwa Lubiczów

  W popularnej telenoweli "Klan" wcielili się w małżeństwo Lubiczów. Ale Halina Dobrowolska i Zygmunt Kęstowicz znali się już wiele lat wcześniej.

 • "Klan": Podwójna zdrada u Lubiczów?

  Bogna (Justyna Sieńczyłło) wpadnie w oko Grzechowi (Dariusz Siastacz), profesorowi uczelni artystycznej, a Leszek (Artur Dziurman) straci głowę dla jego młodej studentki (Agnieszka Kawiorska). Oto, co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu "Klan".

 • Tomasz Stockinger: Jestem dzieckiem estrady

  Jego bohater, Paweł, jest w "Klanie" głową rodziny Lubiczów. Z tego powodu Tomasz Stockinger doświadcza zabawnych sytuacji. Aktor zdradza, czym żyje oprócz grania w telenoweli. Wśród jego pasji jest sport, śpiew i... jedzenie.

 • "Klan": 20 lat z Lubiczami

  Sympatia, z jaką przyjęto bohaterów tej telewizyjnej opowieści, zaskoczyła jej twórców. Nie sądzili, że telewidzowie przez tyle lat będą ich gościć w swoich domach i tak bardzo przejmować się losem rodziny Lubiczów, ich przyjaciół i znajomych.

 • "Klan": Krystyna nie wróci

  Będą łzy Lubiczów i fanów "Klanu". We czwartek 29 maja (w 2597. odcinku, finałowym w wiosennej serii) wątek Krystyny (Agnieszka Kotulanka) dobiegnie końca.

 • To tu powstaje "Klan"

  Serialowy dom na Sadybie to rodzinne gniazdo Lubiczów. Wszyscy się tu spotykają. Niewielu widzów wie jednak, w jak niezwykłym miejscu powstają te sceny.

 • Pogrzeb Zygmunta Kęstowicza

  Aktor Zygmunt Kęstowicz został w środę, 21 marca, pochowany na warszawskich Powązkach. Artysta, oglądany ostatnio w roli seniora rodu Lubiczów w telewizyjnym serial u "Klan", a w latach 80. gospodarz popularnych programów dla dzieci "Piątek z Pankracym" i "Pora na Telesfora", zmarł 14 marca. Miał 86 lat.

 • Wciąż darzą ją sympatią

  Aktorka i wokalistka, gwiazda lat 80. Przyprawiała wtedy mężczyzn o szybsze bicie serca, a kobiety o zazdrość. W "Klanie" gra Monikę, najbardziej kontrowersyjną osobę w rodzinie Lubiczów. I nadal ma swoich wiernych fanów.

Zdjęcia na temat: rodzina lubiczów
 • Rodzina Lubiczów z „Klanu”
Dyskusje na temat: rodzina lubiczów