• Informacje na temat:

  rodzina miley

Artykuły na temat: rodzina miley
 • Janice Freeman nie żyje. Miley Cyrus żegna uczestniczkę "The Voice"

  Była trenerka "The Voice" - Miley Cyrus - pożegnała nagle zmarłą uczestniczkę 13. sezonu talent show Janice Freeman.

 • Miley Cyrus w ciąży? Cody Simpson komentuje

  Cody Simpson i Miley Cyrus nie mają na razie w planach zakładania rodziny. Aktor, tancerz i wokalista skomentował plotki na temat ciąży jego partnerki.

 • Miley Cyrus wygrała z nałogiem. "Przeszłam poważną operację"

  Miley Cyrus udzieliła szczerego wywiadu. Przyznaje w nim, że od sześciu miesięcy jest trzeźwa. Opowiedziała, jak udało jej się zerwać z uzależnieniem i jak ważną rolę odegrała poważna operacja, jakiej poddała się jesienią ubiegłego roku.

 • Rodzina Ariany Grande jest z niej dumna

  Podczas koncertu "One Love Manchester" amerykańską wokalistkę Arianę Grande wsparli czołowi wykonawcy sceny popowej (m.in. Justin Bieber , Katy Perry , Pharrell Williams , Miley Cyrus , Coldplay ). Za pośrednictwem facebookowej aplikacji zebrano ponad 350 tys. dolarów dla ofiar zamachu w Manchesterze. Całkowity zysk z koncertu (w sumie zebrano ponad 3 mln dolarów) zostanie przekazany...

 • Orange Warsaw Festival 2019: Miley Cyrus nadeszła i porwała tłumy

  Takich tłumów na Orange Warsaw Festival jeszcze nie było. A wszystko z powodu przyjazdu gwiazdy ze światowego topu. Wokalistki, która od lat jest na ustach wszystkich. Miley Cyrus podczas koncertu w stolicy Polski pokazała niedowiarkom, że jej pozycja w branży muzycznej to nie tylko efekt robienia szumu wokół własnej osoby.

 • Ostatnia piosenka Miley Cyrus

  ...11 czerwca na ekrany polskich do kin wejdzie nowy film Miley Cyrus "Last Song".

 • Miley Cyrus dla żołnierzy

  Idolka nastolatków Miley Cyrus wraz ze swoim ojcem, gwiazdorem country Billy Ray Cyrusem, zaprosili rodziny amerykańskich żołnierzy stacjonujących na Bliskim Wschodzie na plan serialu "Hannah Montana".

 • Fenomen Miley Cyrus

  Miley Cyrus, urodzona siedemnaście lat temu w Nashville gwiazda telewizji, muzyki i kina żyje w blasku reflektorów, ale - jak sama mówi - zależy jej nie tylko na tym, by pozostać opanowaną i skoncentrowaną na swoich celach, ale też na przekazywaniu dobrych emocji innym.

 • Rodzina pomoże w karierze? Sławni menedżerowie-rodzice

  ..., że jest na tyle sławna i dorosła, że może zatrudnić profesjonalistów. Miley Cyrus - Tish Cyrus Menedżerką swojej córki była również Tish Cyrus . Ta jednak w pewnym momencie postawiła na...

 • Miley Cyrus w trailerze "Crisis In Six Scenes" Woddy’ego Allena

  W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź serialu "Crisis In Six Scenes", który na potrzeby Amazona stworzył Woody Allen. W jednej z ról zobaczymy Miley Cyrus.

Zdjęcia na temat: rodzina miley