• Informacje na temat:

  rodzina poprosiła

Artykuły na temat: rodzina poprosiła
 • Rodzina nie zobaczy seksu

  Eva Mendes poprosiła swoją rodzinę, aby ta na premierę jej najnowszego filmu "We Are The Night", przyjechała piętnaście minut później. Aktorka nie chce bowiem, aby krewni oglądali krepującą dla Mendes scenę erotyczną.

 • Afera w rodzinie Dowborów? "Zwymyślał mamę"

  Jest szansa na zakończenie rzekomego konfliktu w rodzinie Dowborów. Zaczął się on od słów Macieja, który podczas jednej z relacji na żywo na Instagramie zażartował, że zablokował swoją mamę w mediach społecznościowych. Powód? "Strasznym trollem jest moja matka w internecie. Wrzucała moje zdjęcia z dzieciństwa, takie obciachowe. Robi ze mnie pucia pucia" - powiedział dziennikarz. Aferę, która rozpętała się po tej wypowiedzi, zakończył podczas rozmowy z Katarzyną Dowbor. Ale postawił jej pewne...

 • Chris Cornell nie żyje. "Rodzina jest w szoku"

  Informację, że Chris Cornell zmarł w Detroit potwierdził rzecznik Soundgarden Brian Bumbery. "To była nagła i niespodziewana śmierć" - stwierdził Bumbery. "Rodzina i żona Cornella są w szoku(...)!!!! @soundgarden #nomorebullshit pic.twitter.com/BqXx9veFoD " additional="— Chris Cornell (@chriscornell)" date="18 maja 2017" user="chriscornell" /> Rodzina w oświadczeniu ogłosiła, że będzie...

 • Rodzina wciąż razem

  Są jak członkowie naszych rodzin. Od 15 lat codziennie goszczą w naszych domach. Po wakacjach będziemy nadal się z nimi spotykać.

 • Czego słucha brytyjska rodzina królewska?

  Po ujawnieniu historii sprzed kilku lat o tym, jak Elżbieta II brawurowo tańczyła na przyjęciu do utworu "Dancing Queen" grupy ABBA, brytyjscy dziennikarze zaczęli zastanawiać się i przypominać sobie, jakie preferencje muzyczne mają inni członkowie rodziny królewskiej. Oto wyniki poszukiwań.

 • George Michael został pochowany. Rodzina potwierdziła pogrzeb

  Rodzina i najbliżsi uczestniczyli w kameralnym pogrzebie George'a Michaela. Gwiazdor został pochowany ponad trzy miesiące po śmierci.

 • Clooney: Praca czy rodzina?

  ...- Przez długi czas myślałem, że najważniejsza w życiu jest praca. Dziś wiem, że najważniejsze jest to, aby w wieku 65 lat nie obudzić się nagle i żałować, że nie spełniło się swoich marzeń. Im jestem starszy, tym lepiej wiem, jak ważni w życiu są przyjaciele i rodzina - wyznał ostatnio George Clooney w wywiadzie. A mówi to przecież człowiek, który przez lata w pocie czoła pracował na miano...

 • Edyta Górniak zaśpiewa przed rodziną królewską: Bardziej się boję, niż cieszę

  Poznaliśmy kolejne szczegóły występu Edyty Górniak na specjalnym koncercie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, który odbędzie się 11 listopada w Royal Albert Hall w Londynie.

 • Natasza Urbańska: Zmiana w rodzinie

  Przez wiele lat bezskutecznie starała się nawiązać dobre relacje z dziećmi swego męża z poprzedniego związku. W końcu zwątpiła, że się to uda. Nie miała racji.

 • Kurski o "Pegazie": W TVP brak miejsca na obrażanie uczuć rodzin smoleńskich

  - Nie będzie zgody na to, żeby w TVP obrażać uczucia, bardzo jeszcze gorące i bardzo nabrzmiałe, rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej - tak szef TVP Jacek Kurski odpowiedział w środę przed sejmową komisją kultury na pytanie o zdjęcie z anteny w ubiegłym tygodniu programu "Pegaz".

Zdjęcia na temat: rodzina poprosiła
Wideo na temat: rodzina poprosiła
 • Dominka Gwit szykuje prawdziwą wyżerkę w święta! "Mnóstwo potraw"

  Przed Dominiką Gwit nie lada wyzwanie. Aktorka w tym roku będzie organizować święta Bożego Narodzenia. - Będą wyjątkowe, zapraszamy rodzinę i przygotowujemy sporo potraw. Poprosiłam teściową i mamę, żeby mi pomogły, ja robię m.in. pierogi - zdradza. (przeAmbitni.pl/x-news)

 • "Zawsze warto": Kamil odbierze Adzie syna?

  Kamil (Jakub Wesołowski) trzy lata temu zniknął bez śladu, zostawiając Adę (Julia Wieniawa) samą z dzieckiem i ogromnymi długami. Teraz wraca i chce nadrobić stracony czas. Zjawia się u Ady z bukietem róż, licząc na to, że żona go zrozumie i mu wybaczy. Kamil zrobi też wszystko, by Dorian (Kamil Jaroszewski) szybko dowiedział się o tym, że to on jest jego ojcem. O pomoc w zdobyciu adresu szkoły syna poprosi Italiana (Dariusz Majchrzak)… - Proszę bardzo. Jest w rodzinie zastępczej, Ada...

 • "M jak miłość": Artur vs Marcin

  Czy Artur wygra walkę o Izę i Maję? Tomasz Ciachorowski zdradził nam szczegóły wątku jego bohatera w "M jak miłość"! Już wkrótce Artur poprosi Izę (Adriana Kalska) o rękę: - Czułbym się pewniej, gdybyśmy sformalizowali nasz związek. Nie zaraz, za jakiś czas - wyszepcze. - Czy to były oświadczyny? - zapyta Iza. - A gdyby były, co byś odpowiedziała? - usłyszy. Dziewczyna... przyjmie oświadczyny Artura, o czym grzecznościowo poinformuje Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska)! Skalski nadal...