• Informacje na temat:

  rodzina powiększy

Artykuły na temat: rodzina powiększy
 • Sandra Bullock: Rodzina jest najważniejsza

  .... W 2015 roku rodzina powiększyła się o 3,5-letnią Lailę. - Adopcja nie jest gorszą formą macierzyństwa. To był mój wybór. Dzieci są dla mnie wszystkim - przyznaje gwiazda, która ku rozpaczy fanów nie gra...

 • Michał Koterski: Miłość, rodzina i śnieg

  Michał Koterski z utęsknieniem czeka na zbliżające się Boże Narodzenie i przyznaje, że te święta będą dla niego wyjątkowe, bo po raz pierwszy będzie je przeżywał w roli taty. Aktor już cieszy się na spotkanie z rodziną, która w tym roku - ku jego uciesze - znacznie się powiększyła. Wraz z partnerką i synkiem szykują też na ten czas oryginalne świąteczne przebrania. Jego zdaniem świąteczną...

 • Większa rodzina Ivana

  Ivanowi Komarence (31 l.), byłemu wokaliście grupy Ivan i Delfin i uczestnikowi "Tańca z gwiazdami", powiększyła się rodzina. Jego mama Galina adoptowała 10-letnią dziewczynkę Lidę. Dziewczynka jest już oficjalnie siostrą Ivana.

 • Kolejne dziecko w rodzinie Eltona Johna?

  Przypomnijmy, że brytyjski wokalista i jego partner są rodzicami 14-miesięcznego Zachary'ego. Elton John nie chce jednak poprzestać na jednym dziecku i wraz z Davidem Furnishem planuje powiększyć(...) nigdy nie ukrywali, że chcą powiększyć rodzinę. Teraz jest najlepszy czas na kolejne dziecko" - twierdzi informator brytyjskiej bulwarówki "The Mirror". "Pod koniec tego roku albo na początku...

 • Ronnie Wood został ojcem. "The Rolling Stones to jedna wielka rodzina"

  W poniedziałek (30 maja) poszerzyła się wielka rodzina The Rolling Stones - rodzicami bliźniaczek zostali Ronnie Wood, gitarzysta The Rolling Stones, i jego żona Sally Humphreys.

 • Piękni i Młodzi: Odmieniony Daniel Biczak zostanie ojcem. Pokazał rodzinne zdjęcie

  Nowy wokalista discopolowej grupy Piękni i Młodzi Daniel Biczak zaprezentował nowy wizerunek w związku z kwarantanną z powodu pandemii koronawirusa. Okazało się też, że jego rodzina za jakiś czas się powiększy.

 • Roksana Węgiel będzie miała brata. "Mama mnie zabije"

  W rozmowie z "Faktem" 14-letnia wokalistka Roksana Węgiel zdradziła, że jej rodzina wkrótce się powiększy. "Moja mama mnie zabije, ale tak - będę miała braciszka" - ujawniła.

 • Katarzyna Warnke w ciąży? "To bzdura"

  W poniedziałek, 29 kwietnia, w mediach pojawiła się informacja o tym, że niebawem rodzina Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego się powiększy. Aktorka miała potwierdzić radosną nowinę dla jednego z magazynów. Zaraz po pojawieniu się tej wiadomości w sieci zaczęły spływać gratulacje dla przyszłych rodziców, a sama zainteresowana postanowiła wymownie skomentować całą sytuację.

 • Wiśniewski boi się o dziecko

  Na początku 2008 roku rodzina Wiśniewskich znów się powiększy. Jednak Michał Wiśniewski obawia się o zdrowie córki.

 • Chylińska planuje drugie dziecko?

  Czy Agnieszka Chylińska chce powiększyć rodzinę?

Zdjęcia na temat: rodzina powiększy
Wideo na temat: rodzina powiększy
 • Oliwia i Łukasz zostaną rodzicami!

  Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat lada chwila. Wiemy, jak zareagowali na wieść o tym, że ich rodzina tak szybko się powiększy. Zobaczcie nagranie!

 • "M jak miłość": Odcinek 1281.

  Mateusz i Antek wspominają Justynie, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Górska dochodzi do wniosku, że Natalia zaszła w ciążę. Tymczasem Katarzyna Maj coraz bardziej boi się o Darka. W końcu wyznaje, że jej zaginiony syn cierpi na depresję. Kisielowa zgłasza na komisariacie, że jej sąsiad - Halicki - wyrzuca do lasu śmieci. Natalia i Janek decydują się przyjrzeć sprawie bliżej. Do siedliska

Dyskusje na temat: rodzina powiększy