• Informacje na temat:

  rodzina przeniosła

Artykuły na temat: rodzina przeniosła
 • Małgorzata Kożuchowska: "Dobra zmiana" w rodzinie aktorki

  Zawsze wiedziała, że rodzina musi trzymać się razem. - Obiad domowy, z całą rodziną, zawsze smakuje najlepiej - mówi Małgorzata Kożuchowska. Ale takie obiady w rodzinnym gronie aktorce nie zdarzały(...)" pracownicy radiostacji Rydzyka. Ojciec aktorki dołączył do swojej żony, pani Jadwigi, która już dawno opuściła rodzinny dom w Toruniu, przeniosła się do panieńskiego mieszkania aktorki na Powiślu...

 • Stan córki Whitney Houston "bardzo zły"

  Walcząca o zdrowie Bobbi Kristina została przeniesiona do innego szpitala. "Rodzina szykuje się na najgorsze" - poinformowała telewizja CNN.

 • "Ally McBeal": Rodzina na pierwszym miejscu

  ..., a następnie wykonała skok na głęboką wodę i przeniosła się do stolicy teatru - Nowego Jorku. Czekając na... sukces Występowała gościnnie w operach mydlanych oraz na deskach teatru, zarabiając średnio(...) siłę kobiet. To wspaniałe uczucie być częścią tego projektu - mówiła na imprezie promocyjnej. Niestety, kiedy w ub.r., przed 2. serią, ze względu na koszty produkcja przeniosła plan do Vancouver...

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

 • Sensacyjne wyznanie Nataszy Urbańskiej. Przez jej błąd rodzina poniesie konsekwencje?

  ....  Czytaj więcej na kolejnej stronie... Żeby ograniczyć koszty produkcji, aktorka przeniosła swój butik i szwalnię do Zabrza. "Tam zainwestowałam nie tylko w miejsce, ale w oddanych...

 • Sto lat dla "Marusi"! Pola Raksa ma dziś urodziny

  Do historii polskiego kina przeszła jako Marusia z serialu "Czterej pancerni i pies". Wystapiła również w "Popiołach", "Rękopisie znalezionym w Saragossie" czy "Arii dla atlety". Pola Raksa, aktorka filmowa i teatralna, kończy 14 kwietnia 74 lata.

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska musi wybrać: rodzina czy kariera?

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z „Przyjaciółek”, stoi przed najtrudniejszym wyborem w swoim życiu. Jej mąż chce, by rzuciła aktorstwo i na stałe przeniosła się do Szwecji!

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Bobbi Kristina przeniesiona do hospicjum! "Nie ma już nadziei"

  Bobbi Kristina Brown (22 l.) od 31 stycznia 2015 roku przebywa w śpiączce. Mimo że jej rodzina robi wszystko, by ją z niej wybudzić, stan dziewczyny nie ulega żadnej poprawie.

 • Katarzyna Herman: Kusicielka

  Lubi seriale. Teraz gra Kornelię w "Barwach szczęścia".

Zdjęcia na temat: rodzina przeniosła
Wideo na temat: rodzina przeniosła
 • Anita Lipnicka w "Kulisach Sławy": tak wygląda jej nowy mąż i nowy dom

  Przez ostatni rok Anita Lipnicka nagrywała nową płytę i dużo koncertowała. W tym czasie udzieliła wielu wywiadów. Nigdy nie wspomniała jednak o nowym związku, który starannie ukrywała. Dlatego zdjęcia z jej ślubu, które opublikowała, stały się sensacją. - Byłam samotną matką, wracałam z trasy do pustego domu i zastanawiałam się, czy jeszcze będę miała szansę na jakąś relację. Nie spodziewałam się wówczas, że będę miała jeszcze taką najmocniejszą z możliwych - mówi. Córka Anity i dwójka dzieci...

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

Dyskusje na temat: rodzina przeniosła
 • Re: "'Allo' Allo!": Jak dziś wygląda ponętna Helga?

  No właśnie, właśnie. Richard Marner nazywał się naprawdę. Aleksander Mołczanow, który miał trzy lata, kiedy jego rodzina wyemigrowała z Rosji do Finlandii, skąd przeniosła się do Niemiec i wreszcie do Wielkiej Brytanii. Jego babcia, pisarka Olga Nowikow, została znaną działaczką rosyjskiej emigracji. W czasie II wojny światowej wstąpił do Royal Air Force i przeszedł szkolenie w Afryce Południowej.