• Informacje na temat:

  rodzinka bohatera

Artykuły na temat: rodzinka bohatera
 • "Rodzinka.pl": Zaskakujący powód zdjęcia serialu z anteny! Aż trudno uwierzyć

  Informacja o zdjęciu z anteny serialu "rodzinka.pl” zasmuciła wiernych widzów tego formatu. W sieci pojawiły się zaskakujące wieści dotyczące powodu zakończenia produkcji. Na jaw wyszło również, że to nie Małgorzata Kożuchowska (48 l.) miała zagrać główną rolę!

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Jak dzisiaj wygląda Mateusz Pawłowski z "rodzinki.pl"? Będziecie zaskoczeni

  Mateusz Pawłowski (15 l.) zdobył popularność, występując w popularnym serialu TVP "rodzinka.pl" i wcielając się w Kacperka Boskiego. Dzisiaj to już mały mężczyzna.

 • Mateusz Pawłowski: Kacper Boski z "Rodzinki.pl" został Pinokiem

  Serca widzów podbił jako Kacper z "Rodzinki.pl", z miejsca stając się gwiazdą telewizji i... Facebooka, gdzie ma już blisko 750 tysięcy fanów! Teraz 10-letni Mateusz Pawłowski próbuje sił w dubbingu, użyczając głosu (i zaraźliwego śmiechu) tytułowemu bohaterowi filmu "Pinokio".

 • Odejdzie z "rodzinki.pl"?

  ..."rodzinka.pl".  Maciek zdążył już zagrać w kilku odcinkach nowego sezonu, nie wiadomo ile pracy uda mu się wykonać przed rozpoczęciem studiów.   Scenarzyści póki co nie ujawniają jakie mają...

 • Kacper z "Rodzinki.pl" ofiarą mody na... brody

  Z całego globu napływają niepokojące doniesienia, jakoby wszystkie listy do Świętego Mikołaja miały w tym roku pójść na marne. Wszystko dlatego, że poczciwy Santa - zamiast przynosić paczki - sam trafił do... paczki! Z tej trudnej sytuacji uratować go może jedynie Mateusz Pawłowski.

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska ma przed sobą rok pełen wyzwań

  ...o zmarłym w tragicznych okolicznościach raperze Tomaszu Chadzie gwiazda "Drugiej szansy" wcieli się w ukochaną głównego bohatera. - Propozycja udziału w filmie "Proceder" przyszła po "Plagach Breslau...

 • Maciej Musiał: Zmiany w życiu Boskiego

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" rozpoczną się premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu opowiada Maciej Musiał, czyli odtwórca roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

 • Małgorzata Kożuchowska zapowiada zmiany w "Rodzince.pl"!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) urzekła widzów swoją rolą w serialu „Rodzinka.pl”. Myślała, że nowy sezon zaskoczy fanów, ale okazało się, że w prasie pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące losów rodziny Boskich. „Trochę byłam zła” – stwierdziła aktorka.

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

Zdjęcia na temat: rodzinka bohatera
Wideo na temat: rodzinka bohatera
 • "rodzinka.pl": Na planie 14. sezonu

  Wkrótce na antenę trafi 14. sezon „rodzinki.pl”. Co nowego czeka bohaterów? – W tej chwili Boscy są zaskoczeni tym, że zostaną dziadkami – mówi Małgorzata Kożuchowska.

 • Rodzinka nie z tej ziemi

  Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary.

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski o serialu

  Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, opowiada nam o wątku swojego bohatera, pracy na planie oraz swoich planach na przyszłość.

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...