• Informacje na temat:

  rodzinka pl

Artykuły na temat: rodzinka pl
 • To już koniec serialu "rodzinka.pl"!

  ...1 marca w TVP2 startuje nowy, szesnasty już sezon komediowego serialu "rodzinka.pl" z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych. Będzie to ostatnia okazja do spotkania się z rodziną Boskich. Telewizja Polska zdecydowała bowiem o zakończeniu produkcji.

 • "Iniemamocni 2" : Niezniszczalna rodzinka

  ...bezproblemowo - niezniszczalna rodzinka rozbija konkurencję. Fani będą zadowoleni. 7,5/10 "Iniemamocni 2" (The Incredibles 2), reż. Brad Bird, USA 2018, dystrybutor: Disney, premiera kinowa: 13

 • Rodzinka Karolaka i Kożuchowskiej

  Telewizja Polska rozpoczęła zdjęcia do nowej produkcji. "Rodzinka.pl" to serial komediowy wzorowany na kanadyjskim hicie. W głównych rolach zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka.

 • Artur Rojek i "Rodzinka Robinsonów"

  Na kilka dni przed premierą "Rodzinki Robinsonów", najnowszej produkcji studia Walta Disney'a, w sklepach płytowych pojawi się polska ścieżka dźwiękowa z filmu.

 • "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak jako rodzinka kle-kle

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak jako rodzinka kle-kle, Magdalena Boczarska jako sowa z wyimaginowanym przyjacielem i Piotr Gąsowski w kolorowych piórkach disco-papugi. Animacja "Riko prawie bocian" trafi na ekrany kin 5 maja.

 • "rodzinka.pl" na sportowo

  Serial "rodzinka.pl" realizowany jest od trzech lat. Dotychczasowe odsłony cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów. Każda z nich miała swój motyw przewodni i tak będzie również tym razem(...) tajników tego sportu pomoże mu Adam Wójcik i jego synowie. Najstarszy syn Boskich, Tomek, nie za dużo będzie myślał o sporcie, choć rodzice nie pozwolą mu próżnować. Cała rodzinka będzie m.in. nurkować...

 • Artur Rojek i "Rodzinka Robinsonów"

  Na kilka dni przed premierą "Rodzinki Robinsonów", najnowszej produkcji studia Walta Disney'a, w sklepach płytowych pojawi się polska ścieżka dźwiękowa z filmu.

 • Wiktoria Gąsiewska o zakończeniu produkcji "rodzinki.pl": Niemiłe zaskoczenie

  ..."rodzinka.pl" to serial telewizyjny, który przez wiele lat cieszył się ogromną popularnością. Niedawno media obiegła wiadomość, że projekt został zakończony. W konsekwencji 15. sezon serialu okazał się ostatnim. Aktorzy otwarcie przyznają, że nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Wiktoria Gąsiewska, która przez lata wcielała się w rolę Agaty, tłumaczy, że dla wszystkich była to zarówno...

 • "rodzinka.pl" wróci na ekrany za rok

  Serial "rodzinka.pl" nie będzie emitowany wiosną 2014 roku. Szóstą serię TVP2 pokaże dopiero za rok. Przerwa spowodowana jest obowiązkami szkolnymi młodych aktorów.

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Szósta seria przygód rodziny Boskich - tak jak poprzednie - będzie liczyła 26 odcinków. W każdym z nich zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, czyli serialową Natalię. Choć popularna aktorka zadebiutowała niedawno w życiowej roli mamy, scenarzyści nie zdecydowali się wykorzystać tego w serialu. A to oznacza, że rodzinka Boskich na pewno się nie powiększy! Maleństwo na planie - Z wielką radością...

Zdjęcia na temat: rodzinka pl
 • „rodzinka.pl”
 • „rodzinka.pl”
 • Ludwik Boski z "rodzinki.pl"
Wideo na temat: rodzinka pl
 • "rodzinka.pl": Boscy wracają!

  Ulubiona rodzina Polaków powraca. W domu Boskich nie ma miejsca na rutynę. Chłopcy mierzą się z miłosnymi problemami, podczas kiedy związek Marka i Marysi kwitnie, choć nie wszyscy są tym faktem zachwyceni. Natalia i Ludwik nie mają taryfy ulgowej w wychowywaniu synów – małżeństwo postanawia wprowadzić w domu nowe zasady, które nie przypadną do gustu młodszym domownikom. Premiera nowego sezonu popularnej „rodzinki.pl” już 2 marca o 21:40 w TVP2.

Dyskusje na temat: rodzinka pl