• Informacje na temat:

  rodzinka pl kozuchowska galeria

Artykuły na temat: rodzinka pl kozuchowska galeria
 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska pokazała brzuszek!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nie potwierdziła dotąd oficjalnie, że spodziewa się dziecka. W niedzielę wieczorem powiedziała jednak - stojąc na scenie amfiteatru w Opolu - że jest aktualnie w bardzo ważnym i szczęśliwym dla niej momencie życia!

 • Z czego rezygnuje Kożuchowska?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", jest bardzo zapracowaną aktorką. Czasem zazdrości swoim rówieśnicom, że mają czas, by iść z przyjaciółkami na kawę do kawiarni.

 • Małgorzata Kożuchowska "przetrzepana na lotnisku". Nie rozpoznali w niej gwiazdy!

  ...46-latka jest jedną z najbardziej zapracowanych aktorek w naszym kraju. Gra w serialu "rodzinka.pl", teatrze, wychowuje syna Franciszka Jana, do tego jest twarzą krakowskiej galerii handlowej i częstą bywalczynią stołecznych salonów. Nic dziwnego, że na tegoroczne ferie zimowe czekała z utęsknieniem. W tym roku wraz z mężem Bartkiem zdecydowała się na wypoczynek w luksusowym kurorcie we włoskich...

 • Ubrać Kożuchowską

  "Jesienny zew" to temat konkursu na stylizację. Pasjonaci mody, których propozycje spotkają się z największym uznaniem, będą mieli szansę ubrać w finale gwiazdę i ikonę mody - Małgorzatę Kożuchowską.

 • "rodzinka.pl": Spotkanie z gwiazdami serialu TVP2

  Tomek (Maciej Musiał) będzie musiał zamieszkać w piwnicy, Kuba (Adam Zdrójkowski) zaangażuje się w walkę o ochronę środowiska, a Kacper (Mateusz Pawłowski) zostanie aktywistą społecznym! W 6. sezonie "rodzinki.pl" synowie Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) dadzą nieźle popalić rodzicom...

 • "rodzinka.pl": Boscy wracają z wakacji!

  "Wakacje w Gdyni" i "Nareszcie sami" to tytuły pierwszych odcinków 5. serii "rodzinki.pl", które TVP2 wyemituje w najbliższy piątek, 6 września.

 • "rodzinka.pl": Boscy jak jedna wielka włoska rodzina!

  W marcu na antenę TVP2 trafi 6. seria uwielbianej przez widzów "rodzinki.pl"! I Boscy będą teraz jak jedna wielka włoska rodzina! Poznaj szczegóły!

 • Telekamery 2012: Nominacje!

  Rozpoczyna się jubileuszowa 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Maja Ostaszewska? Piotr Adamczyk, a może Tomasz Karolak? Piotr Kraśko czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy na początku 2012 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • 19 lat na scenie i przed kamerą!

  Dorota Kośmicka-Gacke z propozycją, by zagrała  Natalię Boską w nowym serialu "rodzinka.pl". Już po emisji pierwszego odcinka stało się jasne, że Małgosia wciąż będzie jedną z najbardziej lubianych(...) "rodzinka.pl" od 2012 "Prawo Agaty"

 • Dla kogo Telekamery 2012?

  Jeszcze tylko w środę, 4 stycznia, można zagłosować w jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Kto jeszcze nie oddał swego głosu, ma na to czas do północy. Tymczasem przypomnijmy, kto jest wśród nominowanych.

Zdjęcia na temat: rodzinka pl kozuchowska galeria
Wideo na temat: rodzinka pl kozuchowska galeria
 • Rodzinka nie z tej ziemi

  Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary.

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...

 • Kumba

  Twórcy nagrodzonego dwoma Oscarami "Króla Lwa" i jednego z największych przebojów roku w Polsce - animacji "Zambezia", którą w naszych kinach zobaczyło blisko 600 tys. widzów, zapraszają na najśmieszniejsze safari wszech czasów. Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty do połowy, życie potrafi być bardzo skomplikowane. Na własnej, mało wypasionej, skórze przekonuje się o tym Kumba. Odtrącony...