• Informacje na temat:

  rodzinne święta

Artykuły na temat: rodzinne święta
 • Święta rodzinnego klanu

  Przygotowania do Bożego Narodzenia rozpoczynają się w domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, czyli Grażyny Lubicz z "Klanu", już na początku grudnia. Dla aktorki święta są jedną z niewielu okazji, kiedy cały swój czas może poświęcić rodzinie - mężowi i dzieciom.

 • Trzebiatowska: Rodzinne święta

  Zbliża się Boże Narodzenie. Czy gwiazdy spędzają ten czas w sposób specjalny, czy oddają się tradycji? Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada o swoich świętach.

 • Rodzinne święta Richardson

  Jakie będą święta Moniki Richardson w tym roku? Na pewno spędzone w licznym rodzinnym gronie. - Z całą rodziną jedziemy do domu pod Poznaniem, gdzie zbiera się rodzina ze strony mojej mamy - zapowiada dziennikarka.

 • Rodzinne święta Jaggera

  Mick Jagger, frontman słynnej angielskiej grupy the Rolling Stones, mimo opinii rozrywkowego rockmana, spędzi święta Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie. Wokaliście towarzyszyć ma była małżonka Jerry Hall oraz czwórka ich dzieci.

 • Rodzinne święta Steczkowskich

  Boże Narodzenie to bez wątpienia najbardziej rodzinne i radosne święto. A jeśli ma się dużą rodzinę, to radość jest jeszcze większa. Tak też zapowiadają się święta u Magdaleny Steczkowskiej, wokalistki grupy Indigo, która opowiedziała o tym INTERIA.PL.

 • Rodzinne święta Steczkowskiej

  ...kilku lat i w ogóle mi to nie wychodzi. Dlatego nie mam postanowień na Nowy Rok. Życie płynie, a ja z nim - śmieje się Steczkowska. Sprawdź nasz raport specjalny "Muzyka na święta" . Zobacz teledyski...

 • Tradycyjne i rodzinne święta

  Jak wyglądają pani święta Bożego Narodzenia? Urszula Chincz : - Tradycyjnie i rodzinnie. Od kilku lat spędzamy je w moim domu z rodziną męża i moim tatą. Wyobraża sobie pani, by na ten czas wyjechać gdzieś w ciepłe kraje? - Gdy ulegam gorączce zakupów i przygotowań, to obiecuję sobie, że już w następnym roku gdzieś wyjadę. Ale tradycja jest silniejsza. Jako dziecko pisała pani listy do...

 • Rodzinne święta Eweliny Flinty

  Miniony rok był bardzo udany dla Eweliny Flinty. Finalistka pierwszej edycji "Idola" wydała świetnie przyjętą debiutancką płytę "Przeznaczenie", zaśpiewała też na bardzo popularnym albumie "Ladies". Nadchodzące święta Bożego Narodzenia wokalistka ma zamiar przeznaczyć na odpoczynek w rodzinnym gronie.

 • Pete Trewavas: Rodzinne święta

  Pete Trewavas zalicza się do bardzo zapracowanych muzyków, ale święta Bożego Narodzenia to dla niego wyłącznie czas, jaki spędza z najbliższymi. O tym, co będzie robił podczas najbliższych świąt, basista znany między innymi z Marillion i Ttransatlantic, opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Piękni i Młodzi: Odmieniony Daniel Biczak zostanie ojcem. Pokazał rodzinne zdjęcie

  ...)" - napisała w oświadczeniu. W połowie lutego do internetu trafił pierwszy nagrany w nowym składzie utwór "Bez siebie" . Sprawdź tekst "Bez siebie" w serwisie Tekściory.pl! W święta wielkanocne Daniel Biczak na Instagramie pokazał rodzinne zdjęcie. U boku wokalisty możemy zobaczyć jego żonę Wiktorią (ślub wzięli we wrześniu 2018 r.), która spodziewa się drugiego dziecka. Małżeństwo ma...

Zdjęcia na temat: rodzinne święta
Wideo na temat: rodzinne święta
Dyskusje na temat: rodzinne święta