• Informacje na temat:

  rodziny britney

Artykuły na temat: rodziny britney
 • Mamusia Britney

  ...23-letnia Britney Spears zapowiedziała zakończenie kariery muzycznej w momencie, gdy stanie się matką. Piosenkarka chce bowiem skoncentrować się w pełni na wychowaniu dzieci, na co z pewnością nie pozwoliłaby jej sceniczna aktywność.

 • Britney Spears: 15 lat od premiery albumu "Britney"

  ...​"Britney" to trzeci album w dyskografii Britney Spears, który przyniósł jej spory sukces komercyjny i zwiastował zmianę wizerunku gwiazdy. Wokalistka zerwała z wyglądem niewinnego aniołka, by stać się uwodzicielką, która żadnej kontrowersji się nie boi. Od premiery płyty mija 15 lat.

 • Rodzina Britney Spears zaniepokojona kolejnym romansem?

  Mówi się, że członkowie rodziny Britney Spears są nieco zaniepokojeni jej potencjalnym związkiem z tancerzem Samem Asgharim.

 • Britney zabezpiecza się

  Britney Spears zadbała o swój majątek. Tuż przed ślubem z Kevinem Federlinem, amerykańska piosenkarka podpisała stosowne dokumenty. Tym samym po śmierci gwiazdy jej majątek stanie się własnością rodziny.

 • Britney Spears wychodzi ze szpitala psychiatrycznego. Gwiazda ma jednak poważny problem

  Ostatnie miesiące nie były najlepsze dla Britney Spears. Z początkiem roku odwołała ona swoją rezydenturę w Las Vegas i udała się na leczenie do szpitala psychiatrycznego. Choć jej stan się nieco poprawił i może teraz wyjść do domu, lekarze nadal mają problem w opracowaniu odpowiedniego leczenia dla wokalistki.

 • Samobójcze skłonności Britney

  Ian Halperin, znany brytyjski dziennikarz muzyczny i śledczy, opisuje w swojej książce problemy Britney Spears.

 • Nowy wózek Britney

  Ciekawy prezent otrzymała Britney Spears w telewizyjnym programie Ellen DeGeneres, gdzie po raz pierwszy udzieliła wspólnego wywiadu z mężem Kevinem Federlinem. Prezenterka wręczyła parze dziecięcy wózek z imponującym wyposażeniem.

 • Britney organizuje imprezę

  ...18 września odbył się utrzymany w tajemnicy przed mediami ślub Britney Spears i Kevina Federline'a. Jednak dopiero teraz, już nie ukrywając tego faktu, popularna wokalistka organizuje poweselną imprezę. Na liście zaproszonych gości znajdują się m.in. Madonna i Christina Aguilera.

 • Otumaniona Britney Spears

  Britney Spears w miniony weekend tak bardzo tęskniła za swoim chłopakiem, Kevinem Federlinem, że zafundowała mu przelot samolotem z Los Angeles do Londynu, gdzie akurat miała koncert. "Ona nie może bez niego normalnie funkcjonować" - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia amerykańskiej piosenkarki.

 • Britney Spears oczyszczona

  Child and Family Services (Komisja do spraw Dziecka i Rodziny) z Los Angeles. W donosie znalazły się oskarżenia, że dzieci Britney mają "fatalny stan higieny ustnej", a także złe nawyki jedzeniowe(...)Na podstawie anonimowego doniesienia sprawdzano jak 25-letnia Britney radzi sobie z dwójką synów, blisko 2-letnim Seanem Prestonem i niespełna rocznym Jaydanem Jamesem. Dzieci po rozwodzie z Kevinem...