• Informacje na temat:

  rodziny gwiazd

Artykuły na temat: rodziny gwiazd
 • "Taniec z Gwiazdami": Rodziny gwiazd na parkiecie

  Półfinał "Tańca z Gwiazdami" zapowiada się emocjonująco. Nie dość, że w piątek w programie wystąpią kolejne gwiazdy disco polo i Doda, na widzów czekać będą też inne taneczne niespodzianki.

 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego: Prośba rodziny zmarłego aktora

  ...postaci jest gwara, a historia opiera się na wątku miłosnym o dużej temperaturze - mówił w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Aktor był również jedną z gwiazd serialu "To nie koniec świata!" (zagrał...

 • Tomasz Bagiński odsłonił swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd

  Autor filmów animowanych, rysownik, reżyser i producent filmowy Tomasz Bagiński odsłonił w sobotę swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd na ul. Piotrkowskiej. "Tak naprawdę to jest nagroda dla setek, tysięcy ludzi, którzy stoją za moim sukcesem" - mówił filmowiec nominowany do Oscara za "Katedrę".

 • Agnieszka Popielewicz pokaże rodziny gwiazd

  Agnieszka Popielewicz została gospodynią nowego programu Polsat Cafe "Super Rodzinka". Gośćmi talk-show będą gwiazdy oraz ich najbliżsi.

 • Polskie gwiazdy zdradzają sekrety z życia swoich psów

  Nicpoń, George, Bonnie - czyżby to bohaterowie kreskówek? Nie, to imiona czworonogów, które zdobyły serca polskich gwiazd. W Dzień Psa, który świętujemy 1 lipca, przyjrzyjmy się niektórym z psich celebrytów.

 • ​James McAvoy: Przez cukiernię do gwiazd

  Gwiazda "X-Mena" James McAvoy, w przeciwieństwie do innych znanych brytyjskich aktorów ze swojego pokolenia, nie pochodzi z zamożnej rodziny. Aby utrzymać się podczas studiów, musiał przez trzy lata pracować w cukierni.

 • Wiosną czeka nas wysyp narodzin dzieci polskich gwiazd

  Tej wiosny polski show-biznes czeka prawdziwy baby boom. Swoje dzieci na świecie powita m.in. Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Kiedy możemy się spodziewać narodzin gwiazdorskich dzieci?

 • Jessie Buckley: Wschodząca gwiazda

  Gwiazda serialu "Tabu" podbija kino! Jej rola w "Pod ciemnymi gwiazdami" wzbudziła zachwyt krytyków podczas światowej premiery na festiwalu w Toronto, dzięki czemu młoda irlandzka aktorka znalazła się w elitarnym gronie obiecujących aktorów - Rising Stars (Wschodzących Gwiazd), wybieranych przez festiwal. Jessie Buckley, znana między innymi ze wspomnianego serialu HBO, w którym partnerowała...

 • Najpopularniejsza gwiazda

  Kim Kardashian okazała się najbardziej popularną gwiazdą 2011 roku według Google.co.uk. Amerykańska celebrytka znana z tego, że jest znana, prześcignęła pod tym względem m.in. Scarlett Johannson i Angelinę Jolie.

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.

Zdjęcia na temat: rodziny gwiazd
Wideo na temat: rodziny gwiazd
 • Magda Gessler: Godzę rodziny i leczę ludzi

  Magda Gessler twierdzi, że podczas realizacji swojego programu spotyka się z poważnymi problemami właścicieli lokali gastronomicznych, nieraz wymagających wsparcia ze strony psychologów. Gwiazda TVN każdą z restauracji traktuje jak własną i dąży do jej sukcesu. Doskonale pamięta bowiem własne trudne początki na rynku gastronomicznym.

 • Tak Skrzynecka broni rodziny! "Rzucam się do gardła"

  Katarzyna Skrzynecka wyznała, że prasa kolorowa wciąż podaje nieprawdziwe informacje na jej temat. Jednak gwiazda reaguje tylko wówczas, kiedy artykuły uderzają w jej najbliższych. Wówczas wytacza gazetom procesy sądowe, żądając wysokiego odszkodowania. W przypadku wygranej pieniądze przeznacza na szczytny cel. W rezultacie powstaje mniej negatywnych artykułów na jej temat. (Wideoportal/x-news)

 • Gessler: Godzę rodziny i ludzi. Jestem psychologiem i psychiatrą

  Restauratorka twierdzi, że podczas realizacji swojego programu spotyka się z poważnymi problemami właścicieli lokali gastronomicznych, nieraz wymagających wsparcia ze strony psychologów. Gwiazda TVN każdą z restauracji traktuje jak własną i dąży do jej sukcesu. Doskonale pamięta bowiem własne trudne początki na rynku gastronomicznym. – To trochę trudne raptem w moim wieku stać się psychologiem

Dyskusje na temat: rodziny gwiazd
 • Re: ​Utalentowane córki gwiazd

  Rodziny kuglarskie , wszystko na sprzedaż .

 • Re: Trzy pokolenia gwiazd

  haha, typowe wielopokoleniowe polskie rodziny herbu mops i 500+ ;)

 • Re: Gwiazdy, które wielokrotnie brały ślub

  To w tym gronie "gwiazd" zabrakło jeszcze pani Marty z rodziny Jarosława która już 3 razy wychodziła za mąż ciekawe czy ostatni.

 • Re: Problemy finansowe gwiazd

  Nieadekwatne zarobki do włożonej pracy,lekko przychodzące pieniądze bałamucą,wyzwalają niczym nieusprawiedliwione żądania życia jak w Hollywood, ale tam są 3 rodziny, które zarządzają projektami,dzielą między siebie dochody,są narkomanami,alkoholikami,dewiantami seksualnymi i nasze pseudo gwiazdy kreują swoje życie na tamte wzorce,i nikt nie myśli że fortuna kołem się toczy.

 • Re: Diety gwiazd

  Normalny jesteś? leniwe?..biedactwo..wstaje o 5 rano , na 6 do pracy , potem w drodze powrotnej zakupy , obiad dla rodziny , szybkie sprzatanie , lekcje z dziećmi ..gdzi tu czas na leniestwo? słucham..nie wypowiadaj sie pasozycie siedzący na garnuszku mamusi , doceń to co dla Ciebie robi..bo powinna za drzwi wystawic..

 • Re: Późne macierzyństwo serialowych gwiazd

  tez znam podobne przypadki, to super rodziny, kto się waha to niech pamięta,że czas ucieka

 • Re: Dramat serialowych gwiazd: Zabili człowieka

  Wyrazy współczucia dla całej waszej rodziny. Pozdrawiam.

 • Re: Prawdziwe nazwiska gwiazd

  Mój praprapradziadek zmienił nazwisko uciekając z niedobitkami mojej rodziny z rosyjskiego łagru, który zrobiono z ich rodzinnej wsi. Mam korzenie mieszane ale nie wstydzę się tego :)

 • Re: Problemy finansowe gwiazd

  Co ten Karelak chrzani, jak żyję, nigdy nie miałam do czynienia z komornikiem, ani nikt z mojej rodziny, ani ze znajomych. Chyba ta dziura w zębach rzuciła mu się na mózg.