• Informacje na temat:

  rodziny lubiczów

Artykuły na temat: rodziny lubiczów
 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  .... 2471) Na łono rodziny powróci zaginiona przed dwoma laty w tajemniczych okolicznościach Beata Borecka, córka Elżbiety i Jerzego Chojnickich (Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk). Dorotę(...)-rdzeniowych i sepsę). Dopiero po powrocie Krystyny z Chorwacji na jaw wyjdzie, że ona sama też była jedną z zakażonych osób! Nie informowała o tym rodziny, bo nie chciała nikogo martwić. Tymczasem podczas...

 • Tomasz Stockinger: Jestem dzieckiem estrady

  Jego bohater, Paweł, jest w "Klanie" głową rodziny Lubiczów. Z tego powodu Tomasz Stockinger doświadcza zabawnych sytuacji. Aktor zdradza, czym żyje oprócz grania w telenoweli. Wśród jego pasji jest sport, śpiew i... jedzenie.

 • "Klan": 20 lat z Lubiczami

  Sympatia, z jaką przyjęto bohaterów tej telewizyjnej opowieści, zaskoczyła jej twórców. Nie sądzili, że telewidzowie przez tyle lat będą ich gościć w swoich domach i tak bardzo przejmować się losem rodziny Lubiczów, ich przyjaciół i znajomych.

 • "Klan": Czas goi rany?

  Strata Krystyny dotknęła boleśnie wszystkich Lubiczów. Kto z rodziny znajdzie w sobie siłę, by zacząć życie na nowo, a kto pogrąży się w żałobie i rozpamiętywaniu błędów z przeszłości?

 • To tu powstaje "Klan"

  Serialowy dom na Sadybie to rodzinne gniazdo Lubiczów. Wszyscy się tu spotykają. Niewielu widzów wie jednak, w jak niezwykłym miejscu powstają te sceny.

 • Oto nowy przyjaciel Grażynki!

  Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady sagi rodu Lubiczów dołączył właśnie Daniel Olbrychski. Poznaj szczegóły!

 • Nowy sąsiad Chojnickich

  Do obsady sagi rodu Lubiczów dołączył znakomity aktor Krzysztof Tyniec. Wcieli się w postać niejakiego Krzysztofa Bąka, który niespodziewanie pojawi się w domu na Sadybie. Sprawdź szczegóły!

 • "Klan": Wreszcie się ożeni

  Najpierw trochę zamieszania, potem lekki stres, a w końcu radość. Zyta i Michał stają przed ołtarzem, by przyrzec sobie miłość i wierność. Otwierają nowy rozdział w historii rodziny.

 • 2000. odcinek "Klanu". Będą zmiany!

  ...) oraz Krystyna Lubicz (Agnieszka Kotulanka). Na imprezie pojawią się autorki oraz wszyscy członkowie rodziny Lubiczów, a także ich przyjaciele. Elżbieta i Krystyna zostaną ponadto zaproszone do porannego(...)Przypomnijmy, że pierwszy epizod sagi Lubiczów miał premierę 22 września 1997 roku. Aktualnie "Klan" jest najdłużej emitowanym serialem w Polsce. W jubileuszowym odcinku odbędzie się promocja...

 • "Klan": 10 godzin bez jedzenia

  To już dwunasta Wigilia i święta na Sadybie, drugie bez głowy rodziny Lubiczów - Władysława. 28 listopada na plan zjechało kilkudziesięciu aktorów. Skoordynowanie pracy takiej ilości ludzi, na dość małej przestrzeni domu Lubiczów wymagało sporo zabiegów ze strony reżysera. W końcu na plan wwieziono wigilijne potrawy. "Jedzenie kupujemy i gotowe dowozimy na plan serialu" - przyznaje gazecie...

Zdjęcia na temat: rodziny lubiczów
Dyskusje na temat: rodziny lubiczów