• Informacje na temat:

  rogalska katarzyna

Artykuły na temat: rogalska katarzyna
 • Marzena Rogalska została pisarką

  Dziennikarka telewizyjna Marzena Rogalska napisała powieść zatytułowaną "Wyprzedaż snów". To książka o niezwykłej sile przyjaźni i o tym, ze trzeba uwierzyć w siebie, by odnieść sukces.

 • Katarzyna Cerekwicka i nowa płyta "Pod skórą". Kiedy premiera?

  ..."spółki" Bors/Cerekwicka, ale pomogli im także Monika Borzym, Mariusz Obijalski, Leszek Biolik, Kuba Galiński, Katarzyna Piszek, Marzena Rogalska i Przemysław Rozenek . "Można powiedzieć, że jest...

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Katarzyna Zielińska: Najważniejsi są widzowie

  Katarzyna Zielińska energią i pogodą ducha mogłaby obdzielić kilka osób, a ponieważ kocha swój zawód, wykonuje go z pasją. I choć zajęć jej nie brakuje, zawsze pamięta, by nie zatracić w nich siebie.

 • Trudne chwile na planie show TVP? "Zrobiło się intymnie"

  Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski do niedawna pracowali razem na planie programu "To był rok". Teraz spotkali się na czacie na żywo i opowiedzieli, jak wyglądało nagrywanie ostatnich odcinków programu, które realizowano już w trakcie trwania pandemii.

 • Za co kochają Polskę?

  Koniec show typu "Gwiazdy tańczą na lodzie" - publiczna telewizja chce teraz bawić poprzez edukację. W piątek na antenie TVP2 zadebiutuje nowy program "Kocham Cię Polsko". Na czele dwóch rywalizujących ze sobą drużyn staną: Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska.

 • Gorąca jesień w "Pytaniu na śniadanie"

  Wiele zmian szykuje się w "Pytaniu na śniadanie". Pojawią się nowe magazyny, m.in. "Misja Mama", "Kobieta za kierownicą" oraz "Szperacze .tv". "Będzie gorąco" - zapowiada nowa para prowadzących - Marzena Rogalska i Tomasz Kammel.

 • Kto zwycięży tym razem?

  W nadchodzący weekend czeka nas zmiana czasu na zimowy. Dni staną się coraz krótsze, poranki coraz ciemniejsze. Na co dodatkową godzinę przeznaczą Marzena Rogalska i Katarzyna Zielińska? Która z kapitanek zasłuży w tej niezwykłej rywalizacji na tytuł królowej siódmego odcinka? A może królowe są jednak dwie? Czy zaproszeni goście poradzą sobie z zadaniami sprawdzającymi wiedzę na temat naszego...

 • Nagła zmiana

  .... Okazuje się też, że widzowie jej nie akceptują. Wyszło to w badaniach. Tymczasem zmiana wśród prowadzących będzie, ale z programem pożegna się nie Zielińska, lecz Marzena Rogalska. Zastąpi ją(...) wieloletnim partnerem Maciejem Dowborem. Z decyzji producenta na pewno nie cieszy się Marzena Rogalska. - W Holandii, z której pochodzi pomysł teleturnieju, zmiany dowódców drużyn odbywają się co kilka...

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  ...innego popularnego show - "jak Oni śpiewają". ostatnio była tez kapitanem warszawskiej drużyny w programie Dwójki "Bitwa na głosy" (6 miejsce). Pierwszą trójkę uzupełnia Katarzyna Cichopek (14(...) mężem, Marcinem Hakielem, zwyciężyła w drugiej edycji. Zaraz za podium w naszej ankiecie znalazła się związana przede wszystkim z TVP2, Marzena Rogalska. Kapitan jednej z drużyn w programie "Kocham Cię...

Zdjęcia na temat: rogalska katarzyna
Dyskusje na temat: rogalska katarzyna