• Informacje na temat:

  rogalska marzena

Artykuły na temat: rogalska marzena
 • Marzena Rogalska: Dostałam list pełen miłości

  Niedawno obchodziła okrągłe urodziny. Choć przez pandemię nie mogła urządzić przyjęcia, jej bliscy i przyjaciele zadbali, by czuła się wyjątkowo. "Dobremu Tygodniowi" Marzena Rogalska opowiada o tym niezwykłym dniu, wspomina rodzinny dom i pierwszą samodzielną podróż.

 • Marzena Rogalska: Niespodziewany prezent na urodziny

  Marzena Rogalska jest wielką fanką Igora Herbuta i zespołu LemON. Na planie programu "Przygarnij mnie" mogli przekonać się o tym wszyscy już pierwszego dnia nagrań.

 • Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się… ubraniami!

  Tomasz Kammel (48 l.) i Marzena Rogalska (49 l.) pokazali się fanom w nietypowej odsłonie!

 • Marzena Rogalska prezenty zbiera cały rok

  Mimo że Marzena Rogalska prezenty zbiera przez cały rok, to przed świętami wpada w panikę. "Dostaję histerii i kupuję więcej" - zdradza dziennikarka, która wyznaje też, za co najbardziej ceni sobie święta oraz jakie są jej ulubione potrawy.

 • Marzena Rogalska już nie boksuje się z życiem

  Marzena Rogalska (49 l.) zdradziła niedawno kilka smaczków ze swojego życia. Niektóre informacje mogą zaskoczyć!

 • Noworoczne postanowienia gwiazd

  Showman Bilguun Ariunbaatar chce schudnąć 20 kilogramów, Karolina Szostak poleci do Barcelony, zaś Marzena Rogalska przyznaje, że ma je w nosie... Gwiazdy opowiedziały o swoich noworocznych postanowieniach.

 • Marzena Rogalska: Co nadaje sens jej życiu?

  W zeszłym roku Marzena Rogalska (47 l.) po czternastu latach zakończyła swój związek. Dziś jej serce znów mocniej bije. O nowym wybranku nie mówi jednak zbyt wiele. Słynie bowiem z tego, że życia prywatnego mocno strzeże. Niespecjalnie lubi się też chwalić swoją działalnością charytatywną, a przecież miałaby o czym opowiadać. Tygodnik "Rewia" ujawnia kilka tajemnic z życia gwiazdy "Pytania na...

 • Gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnej kolacji

  Kilka dni temu u Leszka Stanka pojawiły się gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnym oglądaniu programu. Na Facebooku adoptowanego przez siebie psa Vadera, Leszek umieścił zdjęcia z kolacji. Pojawiali się m.in. Marzena Rogalska oraz Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem.

 • Prokop, Nowakowska, Rogalska - największe telewizyjne wpadki

  Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w programie "Pytania na śniadanie" Wpadka na antenie "Pytania na śniadanie" przytrafiła się Marzenie Rogalskiej i Tomaszowi Kammelowi. Gdy dziennikarze(...) Andy'ego szczerze bawi do dziś. Czytaj dalej na następnej stronie... Marzena Rogalska, Tomasz Kammel i Pan Ząbek w programie "Pytanie na śniadanie" Do drastycznej sytuacji doszło kilka lat...

 • "Przygarnij mnie": Gwiazdy adoptują psy

  Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Kamil Nosel, Dawid Zawadzki oraz Leszek Stanek zaadoptują psy na potrzeby telewizyjnego show. "Chcemy, żeby to było takie podaj dalej" - mówi Marzena Rogalska, prowadząca "Przygarnij mnie" w TVP2.

Zdjęcia na temat: rogalska marzena
 • Marzena Rogalska
 • Marzena Rogalska
 • Marzena Rogalska
Wideo na temat: rogalska marzena
 • Marzena Rogalska i Marcin Kwaśny i ich apetyty

  Marzena Rogalska i Marcin Kwaśny: Wywiad na planie serialu

 • Kop głębiej

  Szukający rodzinnych korzeni leciwy Niemiec, emeryt Hugo Schmidt przyjeżdża z wnukiem do wsi na Mazurach. Dom, w którym się urodził, zamieszkuje obecnie biedna polska rodzina, przesiedleńcy zza Buga, niezbyt dbający o utrzymanie porządku w gospodarstwie. Nowakowie są przerażeni wizją odebrania im przez Hugo dachu nad głową. Ale zmieniają swój stosunek do Niemca, gdy ten proponuje sporą sumę pieniędzy za spełnienie "nietypowej" prośby: chodzi o zgodę na dokonanie ekshumacji. Pod koniec wojny...

 • Tomasz Kammel o zwolnieniu Uli Chincz

  Zmiany wśród par prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Z porannym programem Dwójki pożegnała się Urszula Chincz - Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie. – To jest decyzja naszych szefów ściśle konsultowana z nami, bo oni nas bardzo dobrze znają i kiedy przychodzi do zmian, to proponują nam takie zestawienia osobowościowe, żebyśmy mogli wypaść jak najlepiej. To są przemyślane,...

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

Dyskusje na temat: rogalska marzena