• Informacje na temat:

  rola publiczności

Artykuły na temat: rola publiczności
 • "Ranczo": Cezary Żak dostał Wiktora Publiczności

  Cezary Żak, czyli Paweł i Piotr Kozioł z "Rancza", dołączył do grona ponad trzystu laureatów przyznawanych już od 30 lat Wiktorów. Aktor dostał nagrodę uważaną za najważniejszą - Wiktora Publiczności.

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Joanna Kurowska dostała rolę w serialu "O mnie się nie martw"

  Aktorka zagra teściową Krzysztofa, granego przez Pawła Domagałę, i matkę Marty, czyli Katarzyny Ankudowicz. Do tej pory była obsadzana w komediowych rolach żon, kochanek, bizneswoman czy innych(...) w "O mnie się nie martw" Kurowska przyjęła bez większego wahania. - Nie mam z tym problemu. Dobry aktor zagra i kogoś młodszego, i starszego. Brzydkiego też. Najważniejsze, żeby rola dała artyście szansę...

 • Tomasz Kot: Poznając Religę

  "Bogowie" o prof. Zbigniewie Relidze to film, który poruszył polską publiczność. Nagrodzony na Festiwalu Filmowym w Gdyni, zdobywa znakomite recenzje oraz uznanie publiczności. W specjalnym wywiadzie Tomasz Kot opowiada o przygotowaniach do roli najsłynniejszego polskiego kardiochirurga.

 • "Miasto zła": Ed Westwick w roli mordercy

  ...publiczności znany z roli Chucka Bassa w popularnej "Plotkarze". To dla aktora wielkie wyzwanie zagrać tak nietypową dla niego postać. Jego wspólniczką w serialu została Erika Christensen, której największą popularność przyniosła rola w filmie Soderbergha "Traffic". Obecnie jest uważana za jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. W detektywów wcielili się: Jeremy Sisto znany...

 • Kto stoi za sukcesami Dawida Kwiatkowskiego i Saszan?

  Co mają wspólnego Dawid Kwiatkowski, Saszan i Jula, poza tym, że zostali gwiazdami wśród nastoletniej publiczności? Wszyscy oni wydają muzykę pod szyldem tej samej wytwórni płytowej.

 • "Gra o tron": Powraca ulubieniec publiczności?

  Fani "Gry o tron" w końcu mogą odetchnąć z ulgą. W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie zdradzające powrót jednego z ulubieńców publiczności na plan zdjęciowy! Uwaga, spoilery!

 • Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Telewizja śniadaniowa dla wielu muzyków to świetna szansa na promocję i dotarcie do szerszej publiczności. Jednak trzeba uważać, aby nie stać się przez przypadek pośmiewiskiem na oczach milionów Polaków.

 • Klaudia Halejcio: Każda nowa rola powoduje, że jestem mocniejsza i chcę więcej pokazywać

  ...zawodowej. Nagrody materialnej jeszcze nie zdobyła, uważa natomiast, że każda kolejna propozycja zawodowa już jest wystarczającym wyrazem uznania dla jej dokonań.  - Każda nowa rola powoduje, że jestem(...) 4. edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" byli ulubieńcami jurorów i publiczności. Mimo to odpadli w w 6. odcinku programu. Do rywalizacji o Kryształową Kulę wrócili tydzień...

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

Zdjęcia na temat: rola publiczności
Wideo na temat: rola publiczności
 • Małgorzata Kożuchowska: PR-owcy chcą, żebym była wszędzie

  Małgorzata Kożuchowska jest główną bohaterką nowego serialu TVN "Druga Szansa". Aktorka liczy na to, że jej nowa rola przypadnie do gustu publiczności. Zdradziła jednak, że nie zamierza pojawiać się wszędzie, gdzie ją zaproszą, by promować produkcję - Mądrość PR-owców powinna polegać na tym, żeby wyważać pojawianie się w mediach. Myślę, że widz jest inteligentny i sam wybiera co chce oglądać

 • Pożegnanie Davida Canary'ego

  David Canary, który szerokiej publiczności był znany z roli Adama i Stuarta Chandlera (z opery mydlanej "Wszystkie moje dzieci") zmarł w wieku 77 lat.

 • "Bodo": Jak wyglądały prace na planie serialu?

  100 aktorów na scenie i 300 statystów w roli publiczności! Słyszeliście o takim przedsięwzięciu w historii polskich seriali? A to właśnie Bodo!

Dyskusje na temat: rola publiczności
 • Re: "M jak miłość": ​Katarzyna Cichopek w teatrze

  super,to juz druga rola KASI W TEATRZE,jak widać potrafi grać ,a sztuka z KASI udziałem na przegladzie teatrów prywatnych w SIEDLCACH wygrała pierwszą nagrodę od publiczności,to był TESTAMENT CNOTLIWEGO ROZPUSTNIKA z udziałem p.EMILIANA Z TEATRU KAMIENICA, WIĘC ZŁOŚLIWCY powinni byc bardziej powsciagliwi z krytyka wobec KASI

 • Re: Pożegnanie z serialem "Talianka"

  Measurement wynika, że "Taliankę" oglądało średnio 2,62 mln osób link , a przyciągała widzów właśnie sama Joanna Moro, co daje Jedynce 16,23 proc. udziału w rynku ( link ). Jej największa rola w "German(...) gromadzić taką publiczność, i mało która z polskich aktorek może się tym poszczycić, w dodatku w tak krótkim czasie, właściwie produkcja po produkcji...Zasłużenie więc nagrodzono Joannę WIKTOREM publiczności

 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  Pan Rdziwiłowicz to znakomity aktor i tylko on może uchronić tę produkcje przed klapą. Jego rola w serialu "Glina" to majstersztyk ! przypadku Pani Jandy mamy do czynienia z mierną aktorką.Jej(...) teatralnego.Nic więcej.Dobrze by było dla zdrowia psychicznego publiczności gdyby Pani Janda pozostała w tym amatorsko-patryiotycznym bajorku.