• Informacje na temat:

  roma gąsiorowska syn

Artykuły na temat: roma gąsiorowska syn
 • Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski są już ze sobą ponad 10 lat!

  ...plotkowano, że rozbiła rodzinę, udało jej się nawiązać pozytywną relację z byłą partnerką Michała Żurawskiego, a także jego synem. Aktorska para dość nieoczekiwanie zdecydowała się także na ślub...

 • Mojżesz, zapaśnik, morderca

  Widowisko historyczne "Exodus: Bogowie i królowie", dramat sportowy "Foxcatcher", trzecia część "Uprowadzonej" i thriller kryminalny "Fotograf" budzą największą uwagę spośród siedmiu tytułów, jakie zadebiutują na ekranach polskich kin 9 stycznia.

 • Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: Rozstaliśmy się. Mieszkamy osobno!

  ..." - wtrąca Roma. "Poza tym chcieliśmy powiedzieć, że to nasze czwarte adoptowane dziecko już adoptowaliśmy. Chcieliśmy to potwierdzić. A dwoje następnych czeka na adopcję" - dodaje Michał. "Nie uważasz, że to(...) również Roma, komplementując Michała i mówiąc, że jest "przystojny, w sile wieku, bardzo popularny i każda dziewczyna by go chciała". Aktorka wyznaje, że to ona oświadczyła się Michałowi. Byli wtedy...

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • "Sama słodycz": Roma Gąsiorowska wychowała się bez ojca i dlatego...

  Aktorka Roma Gąsiorowska, czyli Marta z "Samej słodyczy", jest drugą żoną Michała Żurawskiego. Bardzo zależy jej na tym, by jego syn z pierwszego małżeństwa wychował się w dwóch, pełnych ciepła domach.

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • ​Roma Gąsiorowska: Zawsze byłam wzorową uczennicą

  Jest matką, żoną, aktorką, a jakby tego było mało, 32-letnia Roma Gąsiorowska, czyli Mariola Biedrzycka z "Londyńczyków", założyła szkołę aktorską. W jej warszawskim aktoRstudio właśnie ruszyły nowe kursy. -Zawsze byłam bardzo pilną, wzorową uczennicą, do tego pokorną - wyznaje aktorka.

 • Roma Gąsiorowska: Niczego nie udaję

  Kilkanaście miesięcy temu Roma Gąsiorowska założyła szkołę aktorską. W jej warszawskim aktoRstudio właśnie ruszyły nowe kursy. "Zawsze byłam bardzo pilną uczennicą" - wyznaje aktorka.

 • Roma Gąsiorowska urodziła!

  Roma Gąsiorowska (33 l.) ma powody do radości. Kilka dni temu na świat przyszło jej drugie dziecko - córeczka Jadwiga.

 • Roma Gąsiorowska znalazła swoje miejsce

  Roma Gąsiorowska dotychczas uważnie dobierała scenariusze, kreśląc wyraziste postaci. Jaka zatem będzie jej serialowa Marta? Na pewno nieprzeźroczysta! Aktorka to prawdziwy wulkan energii i... tytan pracy.

Wideo na temat: roma gąsiorowska syn
 • "Przyjaciółki": Janek jest zły na Zuzę?

  ) mimo problemów z Patrycją (Joanna Liszowska) chce urządzić przyjęcie urodzinowe dla jej syna Mikołaja (Adam Kiełczewski). Wika (Roma Gąsiorowska) przekłada swoje spotkanie z Klarą (Maja Sliwińska(...)Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) jest zachwycona swoim pierwszym lotem i nie chce już być nianią i kurą domową. Dlatego Julka (Nicole Bogdanowicz) sama zajmuje się chorym synem. Niestety Oliwier

 • "Przyjaciółki": Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska o 13. sezonie

  (Paweł Deląg) i znowu została mamą. Do ich rodziny dołączyła malutka Klara, córka Wiktora i Wiki (Roma Gąsiorowska). Rodzinną sielankę Patrycji może w każdej chwili zepsuć pojawienie się biologicznej(...) lekarzowi, Chris’owi (Łukasz Konopka) pokonała raka i może wrócić do męża i synów. Kosztowne leczenie Zuzy było możliwe dzięki Jankowi (Marek Bukowski) i jego nowej wspólniczce Darii (Tamara Arciuch