• Informacje na temat:

  roma gąsiorowska zdjęcia

Artykuły na temat: roma gąsiorowska zdjęcia
 • "Rój": Gąsiorowska i Lubos w thrillerze

  ...20 lipca na swoich profilach w social mediach Roma Gąsiorowska umieściła tajemniczą zapowiedź nowej roli. Tak ogłoszono otwarty casting online dla nastolatków z całej Polski. Wiemy już, że chodzi thriller pt. "Rój" w reżyserii Bartka Bali, a u boku pięknej aktorki stanie Eryk Lubos.

 • Roma Gąsiorowska w "Boskim planie" Kingi Dębskiej

  Roma Gąsiorowska gra w nowym filmie Kingi Dębskiej zatytułowanym "Boski plan". Twierdzi, że autorka obrazu "Moje córki krowy" to reżyserka, z którą bardzo chciała pracować. Aktorka pracuje także na planie nowej produkcji TVN - "Podatek od miłości". Wciela się w niej w pracownicę urzędu skarbowego.

 • Roma Gąsiorowska debiutuje w filmie dla dzieci

  Roma Gąsiorowska zagrała w pierwszym w swojej karierze filmie dla dzieci, który wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku. Niebawem rozpocznie również pracę na planie nowej produkcji TVN. Gwiazda przygotowuje się także do otwarcia W-arte! Open Art Space, miejsca łączącego szkołę aktorską, klub ze sceną, centrum szkoleniowe oraz concept store.

 • Roma Gąsiorowska gotowa na coś nowego

  Roma Gąsiorowska wraca do show-biznesu. Po dwóch latach nieobecności, aktorka pojawi się na ekranie. Tym razem zobaczymy ją w serialu. To jednak nie jedyna nowość w życiu gwiazdy. Artystka zdradziła, że spodziewa się drugiego dziecka.

 • ​Roma Gąsiorowska: Energia miłości

  Do kin wszedł właśnie dramat "Plan B" Kingi Dębskiej, od jakiegoś czasu można cię oglądać w komedii "Podatek od miłości" Bartłomieja Ignaciuka, a przed nami jeszcze premiera romansu "Serce nie sługa" Filipa Zylbera. Poza twoją obecnością w każdym z tych filmów, łączy je także jeden wspólny motyw - miłość... Roma Gąsiorowska : - Jeśli popatrzymy na te trzy filmy razem, to jest to kalejdoskop...

 • "Całe szczęście": Adamczyk i Gąsiorowska w komedii romantycznej

  ..."Całe szczęście" to nowa komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, realizowana przez TVN, producenta takich filmowych hitów, jak seria "Listy do M." czy "Podatek od miłości".

 • Roma Gąsiorowska: Pogoda na jutro

  W piątek, 29 stycznia, 35. urodziny świętuje Roma Gąsiorowska, jedna z najciekawszych i najzdolniejszych polskich aktorek. Uznanie widzów i krytyków zyskała dzięki rolom w "Wojnie polsko-ruskiej", "Sali samobójców" oraz "Ki". Już w marcu będziemy mogli ją zobaczyć w serialu "Bodo".

 • "Serce nie sługa": Domagała i Gąsiorowska szukają miłości

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Serce nie sługa" w reżyserii Filipa Zylbera.

 • Roma Gąsiorowska: Pomysłów wciąż przybywa

  ...- Lubię wyzwania i role wymagające skrajnych emocji - przyznaje Roma Gąsiorowska, znana z ról w takich filmach, jak "Warsaw by Night", "Ki", "Między nami dobrze jest". Aktorka gra w serialu "Krew z krwi", pracuje na planie produkcji o gwieździe międzywojennego polskiego kina, Eugeniuszu Bodo. Niebawem zobaczymy ją też w kontynuacji kinowego przeboju "Listy do M".

 • ​Rozpoczęły się zdjęcia do czwartej części "Listów do M."

  ...w okolicy świąt. W trzech filmach cyklu, oprócz Karolaka, Dygant i Adamczyka wystąpiła cała plejada polskich gwiazd. M.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Paweł Małaszyński, Katarzyna Zielińska, Beata(...) wcześniejsze dwie części. Pierwsze "Listy do M." zgromadziły trochę ponad dwa i pół miliona widzów (17 miejsce na ww. liście), a ich kontynuacja niecałe trzy miliony (12 miejsce). W sumie wszystkie trzy...

Zdjęcia na temat: roma gąsiorowska zdjęcia
Wideo na temat: roma gąsiorowska zdjęcia
 • "Przyjaciółki": Janek jest zły na Zuzę?

  ) mimo problemów z Patrycją (Joanna Liszowska) chce urządzić przyjęcie urodzinowe dla jej syna Mikołaja (Adam Kiełczewski). Wika (Roma Gąsiorowska) przekłada swoje spotkanie z Klarą (Maja Sliwińska) na dzień urodzin i pomimo umowy z Wiktorem nie wraca z Klarą na czas... Zobaczcie zwiastun i zdjęcia z najbliższego odcinka „Przyjaciółek”. Emisja w czwartek 9 maja o 21:10 w Polsacie