• Informacje na temat:

  roma gąsiorowska została mamą

Artykuły na temat: roma gąsiorowska została mamą
 • Roma Gąsiorowska: Aktorka, projektantka, matka

  Młoda gwiazda polskiego kina, Roma Gąsiorowska, obchodzi we wtorek 32. urodziny. W tym roku aktorka ma także inny powód do świętowania, bowiem mija dokładnie 10 lat od jej pierwszej filmowej roli.

 • ​Roma Gąsiorowska: Energia miłości

  Do kin wszedł właśnie dramat "Plan B" Kingi Dębskiej, od jakiegoś czasu można cię oglądać w komedii "Podatek od miłości" Bartłomieja Ignaciuka, a przed nami jeszcze premiera romansu "Serce nie sługa" Filipa Zylbera. Poza twoją obecnością w każdym z tych filmów, łączy je także jeden wspólny motyw - miłość... Roma Gąsiorowska : - Jeśli popatrzymy na te trzy filmy razem, to jest to kalejdoskop...

 • Roma Gąsiorowska: Niczego nie udaję

  Kilkanaście miesięcy temu Roma Gąsiorowska założyła szkołę aktorską. W jej warszawskim aktoRstudio właśnie ruszyły nowe kursy. "Zawsze byłam bardzo pilną uczennicą" - wyznaje aktorka.

 • Roma Gąsiorowska znalazła swoje miejsce

  Roma Gąsiorowska dotychczas uważnie dobierała scenariusze, kreśląc wyraziste postaci. Jaka zatem będzie jej serialowa Marta? Na pewno nieprzeźroczysta! Aktorka to prawdziwy wulkan energii i... tytan pracy.

 • Roma Gąsiorowska: Pomysłów wciąż przybywa

  ...- Lubię wyzwania i role wymagające skrajnych emocji - przyznaje Roma Gąsiorowska, znana z ról w takich filmach, jak "Warsaw by Night", "Ki", "Między nami dobrze jest". Aktorka gra w serialu "Krew z krwi", pracuje na planie produkcji o gwieździe międzywojennego polskiego kina, Eugeniuszu Bodo. Niebawem zobaczymy ją też w kontynuacji kinowego przeboju "Listy do M".

 • Gąsiorowska: Dałam z siebie wszystko

  Roma Gąsiorowska nie zwalnia tempa: w piątek, 16 września, do kin wszedł film "W imieniu diabła" z jej udziałem, a już za dwa tygodnie na dużym ekranie zagości obraz "Ki" z główną rolą artystki.

 • Michał Żurawski: Uwielbiam pracować z żoną

  ..."Płyń" to interdyscyplinarne widowisko łączące elementy spektaklu teatralnego, wideo-artu oraz koncertu na żywo. Za produkcję odpowiedzialna jest Roma Gąsiorowska, a na scenie występują m.in(...), ale miałem już tak harmonogram ułożony, że wiedziałem, że nic z tego nie będzie i musiałem jej z ciężkim sercem odmówić - mówi aktor agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Żurawski i Gąsiorowska...

 • Weekend w kinie: Po bożemu lub w trójkącie

  Dwa skrajne spojrzenia na konwencję filmowej historii miłosnej prezentują wchodzące w piątek na ekrany kin polskie produkcje. "Serce nie sługa" z Romą Gąsiorowską i Pawłem Domagałą to klasyczna komedia romantyczna, z kolei "Nina", w której występują Julia Kijowska i Eliza Rycembel, to gwałtowna opowieść o erotycznym trójkącie. Największą premierą tygodnia jest jednak Marvelowski "Venom" z Tomem...

 • Stereotypowa matka z dzieckiem? Nie!

  Krzysztof Kowalewski, Olga Frycz i Cezary Żak - to tylko niektóre z gwiazd obecne na premierze filmu "Ki" Leszka Dawida. Do warszawskiego kina Praha przybyła także odtwórczyni głównej roli - Roma Gąsiorowska. "Ki" wejdzie do kin 30 września.

 • Nowe twarze polskiego kina. Zapamiętajcie te nazwiska!

  ...talentu i osobowości, ma również pokorę i to właśnie daje mu możliwość wsłuchiwania się w mistrzów i uczenia się w trakcie pracy" - oceniała go w tym samym programie Roma Gąsiorowska. Dziś Tomek(...) przykuwa uwagę. Teatromani już go doskonale znają - z Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi, a także ze scen Teatru Dramatycznego i Powszechnego w Warszawie (grał m.in. w adaptacji "Ksiąg Jakubowych...

Zdjęcia na temat: roma gąsiorowska została mamą
Wideo na temat: roma gąsiorowska została mamą