• Informacje na temat:

  roma gąsiorowska zurawska maz

Artykuły na temat: roma gąsiorowska zurawska maz
 • Roma Gąsiorowska urodziła!

  Roma Gąsiorowska (33 l.) ma powody do radości. Kilka dni temu na świat przyszło jej drugie dziecko - córeczka Jadwiga.

 • Roma Gąsiorowska marzy o trzecim dziecku! Lekarze odradzają!

  ..., poczuli, że jakaś niezwykła siła ciągnie ich do siebie. "Przestraszyliśmy się tego i przez kilka lat unikaliśmy się nawzajem" - wspomina w wywiadach Roma. Nie chcieli burzyć swoich światów: ona była(...). Czytaj dalej na następnej stronie Nie afiszowali się swoją miłością, ale media i tak rozpisywały się o ich romansie, nie zostawiając na Romie suchej nitki. Emocji nie brakowało, ale oni nie...

 • Michał Żurawski jest zazdrosny o żonę?! To nie wygląda dobrze!

  Niedawno to on był na językach wszystkich, gdy wygrał pierwszą edycję programu „Azja Express”. Wówczas to jego żona, Roma Gąsiorowska (38 l.) była w jego cieniu. Teraz role się odwróciły i chyba ta sytuacja niezbyt podoba się aktorowi.

 • Roma Gąsiorowska urodziła córkę! Dała jej na imię Jadwiga...

  Roma Gąsiorowska, czyli Marta z "Samej słodyczy", po raz drugi została mamą! Na świat przyszło właśnie drugie dziecko aktorki i jej męża Michała Żurawskiego, czyli Leszka Wawrzyniaka z "Na dobre i na złe". Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się dać córeczce na imię Jadwiga.

 • Roma Gąsiorowska zawsze dostaje to, czego chce

  ..."To będzie dziewczynka, ciągle chce mi się słodkie jeść" - wyznaje Roma na łamach "Grazii". Ona i jej mąż, Michał Żurawski (35 l.), są już rodzicami 2-letniego Klemensa. Poznali się przed pięcioma laty na planie serialu "Londyńczycy" i zakochali w sobie, mimo że aktor miał wtedy żonę i malutkie dziecko - czytamy w "Rewii".  Osoby z otoczenia gwiazdy nie mają wątpliwości, że Gąsiorowska zawsze...

 • „Komisarz Alex”: Roma Gąsiorowska założyła szkołę aktorską

  Roma Gąsiorowska - znakomita aktorka, którą telewidzowie na długo zapamiętają jako porywaczkę Aleksa i Maliny z 1. odcinka 4. serii "Komisarza Aleksa" - jest właścicielką... szkoły aktorskiej. W prowadzonym przez nią "aktoRstudio" właśnie rozpoczął się nowy rok akademicki, a już wkrótce Roma i jej studenci nakręcą własny... serial.

 • Roma Gąsiorowska otworzyła szkołę aktorską

  Roma Gąsiorowska (31 l.) skończyła krakowskie PWST 7 lat temu, ale już się rwie, żeby uczyć innych.

 • Roma Gąsiorowska została mamą

  .... Przypomnijmy, że Roma i Michał poznali się na planie serialu "Londyńczycy". Tam połączył ich romans, przez który Żurawski zdecydował się na rozwód z pierwszą żoną.

 • Roma Gąsiorowska w ciąży

  Według najnowszych informacji, Roma Gąsiorowska i jej mąż, Michał Żurawski spodziewają się pierwszego dziecka.

 • Znamy płeć dziecka Romy Gąsiorowskiej!

  ...w kwietniu dwa lata. Aktor ma też kilkuletniego syna z poprzedniego związku. Roma i Michał nie mają najmniejszych obaw, że narodziny kolejnego dziecka wywrócą  ich życie do góry nogami. Odkąd(...), w którym mieszą się galeria, kawiarnia, butik i komis.  W to, że obrotna Gąsiorowska i z drugim dzieckiem sobie świetnie poradzi, nikt nie wątpi!

Wideo na temat: roma gąsiorowska zurawska maz
 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...