• Informacje na temat:

  roman izabela

Artykuły na temat: roman izabela
 • Wybitny aktor chciał, żeby Izabela Trojanowska partnerowała mu... nago!

  Izabela Trojanowska, czyli niezapomniana Kasia Kunicka z "Kariery Nikodema Dyzmy" i Joanna Borewicz z "07 zgłoś się", była w młodości bardzo wstydliwa i za żadne skarby świata nie chciała paradować przed kamerą bez ubrania. Nie wszystkim mężczyznom, z którymi grała, podobało się, że jest... nierozbieralna.

 • Izabela Trojanowska: Wypadek na planie serialu

  Serial "Kariera Nikodema Dyzmy" ma już 35 lat. Z okazji jubileuszu w siedzibie TVP odbyło się spotkanie z aktorami, którzy zagrali w tej produkcji. Wśród nich była Izabela Trojanowska. Gwiazda wyznała, że na planie o mało, co nie uległa poważnemu wypadkowi.

 • "Na Wspólnej": Roman odzyskuje przytomność i przysięga abstynencję!

  ...pracownice o mobbing i molestowanie seksualne. Aneta i Darek decydują się go bronić... Roman budzi się za śpiączki! Zawstydzony Hoffer przysięga Honoracie i bliskim, że już nigdy nie tknie alkoholu(...) na zaginięcie córki zareaguje Izabela?!

 • Grażyna Barszczewska o scenie miłosnej z Romanem Wilhelmim

  Na spotkaniu z okazji 35. urodzin serialu "Kariera Nikodema Dyzmy" Grażyna Barszczewska pochwaliła się, że podczas zdjęć stoczyła "pojedynek zapaśniczy" z Romanem Wilhelmim. "Walka" wywiązała się podczas sceny miłosnej.

 • Kultowe seriale: Izabela Trojanowska nie chciała grać... bez ubrania

  Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z "Klanu", z rozrzewnieniem wspomina pracę na planie serialu Jana Rybkowskiego "Kariera Nikodema Dyzmy", w którym grała Kasię Kunicką.

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • ​Roman ojcem dziecka Marylki?!

  Nad związkiem Honoraty i Romana kłębią się czarne chmury... A to wszystko za sprawą naiwnego w swej dobroci Hoffera, który za wszelką cenę chce pomóc ciężarnej przyjaciółce. Na uczelni aż huczy od plotek, że to właśnie Roman jest ojcem dziecka Marylki! Mało tego, docierają one do matki dziewczyny... Pani Kogutowa decyduje się złożyć Hofferowi wizytę i zmieszać go z błotem za to, że "zbałamucił...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Barwy szczęścia": Czas minął tak szybko! - rozmowa z Izabelą Zwierzyńską

  ...?  - Przez te lata zebrałam na planie wiele cennych doświadczeń, a szczególnie w pamięć zapadł mi wątek, w którym moja bohaterka miała romans ze swoim nauczycielem. Gdy ją odrzucił, podjęła próbę(...) z Olafem Lubaszenko (serialowy Roman - przyp. aut.). Nie łączyły nas zażyłe relacje, ale miałam okazję patrzeć na człowieka, który osiągnął spory sukces. Dobrze grało mi się z Krzyśkiem Wachem...

 • "Barwy szczęścia": Trudny powrót

  Maria (Izabela Kuna) znowu w domu! Dzieci będą zachwycone jej powrotem z Anglii. Uwierzą, że ich rodzina ma już za sobą najtrudniejsze dni. Ale czy ta radość nie jest przedwczesna?

Zdjęcia na temat: roman izabela
Wideo na temat: roman izabela
 • Iza Trojanowska: Znany aktor chciał mi zdjąć stanik!

  Izabela Trojanowska w "Pytaniu na śniadanie" opowiedziała o filmie "Kariera Nikodema Dyzmy" i scenie łóżkowej, w której Roman Wilhelmi proponował jej zdjęcie biustonosza. (TVP/x-news)

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • Roman Barbarzyńca

  Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z...

Dyskusje na temat: roman izabela