• Informacje na temat:

  roman kowalczyk

Artykuły na temat: roman kowalczyk
 • ​Orły 2013 pofrunęły do...

  ...", faworytce w kategorii najlepsza pierwszoplanowa rola kobieca, Orła sprzątnęła sprzed nosa Agnieszka Grochowska, czyli Dorota z "Ekipy". Marcin Dorociński, czyli Szymon Kowalczyk z "Bez tajemnic", wyścig(...) wyroki, najdobitniej przekonali się polscy reżyserzy. Tegoroczny Orzeł za najlepszą reżyserię przypadł bowiem w udziale... Romanowi Polańskiemu za nakręcony dwa lata film "Rzeź". W kuluarach szeptano...

 • Nakręci "obsesyjny" klip

  Finalista "Idola" Paweł Kowalczyk wkrótce zadebiutuje albumem "Obsesja". Do tytułowego numeru powstanie wkrótce teledysk.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  ...kochanka w osobie doktora Kowalczyka. Między Agnieszką a jej synem wywiązuje się awantura. Przygnębiona kobieta postanawia zakończyć relację z nowym ukochanym. Ewa i Szarek wyprawiają dla najbliższych przyjęcie zaręczynowe. W szpitalu pod opiekę Adama trafia Ula. Pacjentka jest w ciąży, a od pewnego czasu skarży się na bóle brzucha. Okazuje się, że przyszła matka wdała się w romans ze szwagrem...

 • Zobacz "obsesyjny" klip!

  W serwisie Muzzo.pl możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Obsesja", zapowiadającej debiutancki album Pawła Kowalczyka, niedoszłego "Idola".

 • Zaskakujący ranking osobowości

  Kammel. Wśród "marek eksportowych", czyli osób odnoszących sukcesy w Polsce i za granicą, znaleźli się głównie sportowcy: Dariusz Michalczewski, Adam Małysz, Justyna Kowalczyk, Otylia Jędrzejczak, Robert Kubica, Tomasz Adamek, Mariusz Pudzianowski, a także Katarzyna Figura i Roman Polański. Do grona postaci niezmiennie szanowanych, "marek klasycznych" zaliczono m.in. Aleksandra Kwaśniewskiego...

 • Rojek + Ścianka = Lenny Valentino

  Wytwórnie BMG Poland i Sony Music Polska wreszcie zakończyły rozmowy na temat wydania debiutanckiego albumu nowej polskiej supergrupy Lenny Valentino. Jest to nowy projekt Artura Rojka z Myslovitz i muzyków zespołu Ścianka. Płyta ukaże się prawdopodobnie już w listopadzie, nakładem wytwórni Sissy Records, należącej do BMG.

 • Rymanowski dziennikarzem roku

  ..., Dziennikarstwo specjalistyczne. Opublikowany w "Polsce" cykl tekstów Krzysztofa Kowalczyka "Piekło starców w Radości" - o znęcaniu się nad pensjonariuszami podwarszawskiego domu opieki - to zwycięzca w kategorii News. "Grzech ukryty w Kościele" Romana Daszczyńskiego ("Gazeta Wyborcza Gdańsk") i Pawła Wiejasa ("Gazeta Wyborcza") wygrał w kategorii Dziennikarstwo śledcze, a dotyczył molestowania przez...

 • Zagrają przed Cavalera Conspiracy

  Warszawska grupa Lostbone poprzedzi koncert Cavalera Conspiracy w stolicy. Występ odbędzie się 14 czerwca w klubie Stodoła.

 • Orły 2013: Nominacje ogłoszone!

  "Jesteś bogiem", "Obława" i "Pokłosie" będą walczyły o Orła w kategorii "najlepszy film". W czwartek, 7 lutego, w Pałacu Prymasowskim w Warszawie zostały ogłoszone nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2013, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, odpowiednika francuskich Cezarów, czeskich Lwów czy hiszpańskich Goi.

 • Stuhr i Peszek to Gwarancje Kultury

  W kwietniu TVP Kultura przyzna Gwarancje Kultury 2013, doroczne nagrody dla najbardziej wyrazistych osobowości artystycznych ubiegłego sezonu. W środę, 20 marca, ogłoszono tegoroczną listę nominowanych. Wśród nich znaleźli się m.in. Maria Peszek i Maciej Stuhr.