• Informacje na temat:

  roman obłoza

Artykuły na temat: roman obłoza
 • Waldemar Obłoza: Małżeństwo bez obrączki

  Od ponad dziesięciu lat obecny jest na szklanym ekranie. Otrzymując rolę Romana w serialu "Na Wspólnej", nie sądził jednak, że jego postać będzie aż tak ważna. A jednak! Dziś większość osób kojarzy(...) tego przyzwyczaić? Waldemar Obłoza: - Na początku nie miałem właściwego stosunku do popularności. Ale z biegiem lat wiele się zmieniło w moim postępowaniu. W tej chwili traktuję rozpoznawalność jako...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Szykuje się romans "Na Wspólnej"

  Już niedługo "Na Wspólnej" okaże się, że można kochać wiele razy. Los uśmiechnie się bowiem do Romana Hoffera (Waldemar Obłoza).

 • Wujek Samo Zło namiesza w "Na Wspólnej"

  Wygląda na to, że już niebawem życie Romana Hoffera (Waldemar Obłoza) bardzo się zmieni. A wszystko przez mężczyznę, który chce zostać... jego klientem.

 • Bez kłopotów nie byłby sobą

  Nie udźwignąłbym tylu problemów, jakie miał Roman przez te lata - mówi o roli w "Na Wspólnej" Waldemar Obłoza. - Ale lubię podpowiadać scenarzystom, żeby mu jeszcze dołożyli - dodaje ze śmiechem.

 • Wiele zmian i gwałtownych zakrętów życiowych czeka zimą bohaterów serialu "Na Wspólnej". Odwiedziliśmy ekipę na planie w warszawskim studio, gdzie trwały zdjęcia do kolejnych odcinków. W jednej ze scen pojawili się Waldemar Obłoza, który gra Romana Hoffera i Kazik Mazur, jego serialowy syn Kamil.

 • "Na Wspólnej": Wpadł w nałóg

  Problem z alkoholem w rodzinie Hofferów wraca jak bumerang. Tym razem jednak nie chodzi o Romana (Waldemar Obłoza), a jego syna Kamila (Kazimierz Mazur).

 • Aleksandra Konieczna: Niepoprawność jest we mnie od dziecka

  W "Na Wspólnej" Aleksandra Konieczna gra Honoratę, żonę Romana Hoffera. Małżeńska sielanka minęła bezpowrotnie wraz z pojawieniem się bohatera o nazwisku Muszko. Aktorka zdradziła, że nastąpi eskalacja konfliktu z uciążliwym sąsiadem; opowiedziała też o roli w filmie "Ostatnia rodzina".

 • "Na Wspólnej": Wujek Samo Zło pije "bez loda"

  Ten fragment serialu "Na Wspólnej" od kilku dni hula po internecie. Nie wszyscy oglądają produkcję TVN-u, nietrudno więc, by umknął nam smaczny kawałek, w którym wujek Samo Zło odmawia Romanowi Hofferowi... "loda".

 • "Na Wspólnej": 50-latek na studiach

  Nigdy nie jest za późno, żeby podejmować nowe wyzwania. Nawet jeśli wiąże się to z wymogami wykładowców, pilnującą formalności panią z dziekanatu i wielogodzinną nauką do sesji egzaminacyjnej. O czym mowa? Roman Hoffer, bohater "Na Wspólnej", idzie na studia! Już niebawem po raz pierwszy przekroczy próg uczelni.

Zdjęcia na temat: roman obłoza
Wideo na temat: roman obłoza
Dyskusje na temat: roman obłoza