• Informacje na temat:

  roman polański samantha geimer

Artykuły na temat: roman polański samantha geimer
 • Samantha Geimer opublikowała wspomnienia

  Samantha Geimer, z którą Roman Polański uprawiał seks, gdy miała 13 lat, opublikowała swoje wspomnienia. Książka zatytułowana "The Girl. A Life Lived in the Shadow of Roman Polanski" trafiła we wtorek, 17 września, na półki księgarskie w Stanach Zjednoczonych.

 • Samantha Geimer chce spokoju

  Samantha Geimer, z którą Roman Polański odbył stosunek seksualny, gdy miała 13 lat, chce, żeby ją zostawić w spokoju - napisał jej adwokat Lawrence Silver w piątkowym wniosku do sądu apelacyjnego w Kalifornii o umorzenie sprawy karnej przeciwko Polańskiemu.

 • Życie seksualne Romana Polańskiego

  Podczas ubiegłorocznej edycji canneńskiego festiwalu Roman Polański wywołał mały skandal na konferencji prasowej, na której gwałtownie zaatakował dziennikarzy za ich niedojrzałość i niekompetencję. "Roman Polański: Wanted and Desired" Mariny Zenovich wraca do jednego z najbardziej skandalizujących momentów jego życia.

 • Geimer wybaczyła Polańskiemu

  Polański powinien mieć możliwość powrotu do USA - pisze Samantha Geimer, kobieta, która w wieku 13 lat została uwiedziona przez polskiego reżysera . Jej książka "Dziewczynka. Życie w cieniu Romana Polańskiego" trafi do polskich księgarń 25 września.

 • Życie w cieniu Romana Polańskiego

  Samantha Geimer, z którą Roman Polański uprawiał w 1977 roku seks, gdy miała 13 lat, opowie po raz pierwszy swoją wersję tej historii w książce, która ma się ukazać we wrześniu - informuje agencja AFP.

 • Kolejne posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Przed krakowskim Sądem Okręgowym rozpoczęło się we wtorek, 22 września, kolejne posiedzenie w sprawie stwierdzenia dopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego do USA. W sądzie stawił się Polański oraz obrońcy reżysera, którzy mają zamiar złożyć kolejne wnioski dowodowe.

 • Posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Rozpoczęło się posiedzenie krakowskiego sądu ws. dopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego do USA. Wcześniej sąd zdecydował, że środowe posiedzenie będzie niejawne. W środę do sądu przybył reżyser w towarzystwie swoich obrońców.

 • 22 września posiedzenie ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Na 22 września wyznaczył krakowski Sąd Okręgowy termin kolejnego posiedzenia w sprawie stwierdzenia dopuszczalności ekstradycji do USA Romana Polańskiego - poinformowała w czwartek PAP Grażyna Rokita z biura prasowego sądu.

 • Co stanie się z Romanem Polańskim?

  Jakie są prawne możliwości rozwiązania sytuacji, w jakiej znalazł się Roman Polański? Polski twórca został w sobotę wieczorem, 26 września, zatrzymany na lotnisku w Zurychu i umieszczony w areszcie.

 • Ofiara Polańskiego "szczęśliwa"

  Samantha Geimer przyznała, że z ulgą przyjęła informację o uwolnieniu Romana Polańskiego, twierdząc, że szwajcarskie władze "postąpiły słusznie".