• Informacje na temat:

  romans kristen stewart i ruperta sandersa

Artykuły na temat: romans kristen stewart i ruperta sandersa
 • Znów? Pattinson rzucił Kristen Stewart!

  Robert Pattinson prawdopodobnie po raz drugi od czasu jej ubiegłorocznego romansu rozstał się z Kristen Stewart. Chce jednak, aby pozostali przyjaciółmi.

 • Kristen Stewart: Romanse i skandale

  Mało kto może pochwalić się tak imponującym bilansem dokonań w ciągu jednego roku. Poczynając od listopada 2011, Kristen Stewart zagrała w filmie, który okazał się ogromnym kasowym sukcesem; przestała ukrywać swój wieloletni związek z ekranowym partnerem; zagrała w kolejnym kinowym przeboju; wdała się w skandalizujący romans; zerwała ze swoim chłopakiem, a następnie do niego wróciła.

 • Boi się krytyków filmowych

  Kristen Stewart obawia się, że jej życie prywatne będzie wpływało na opinię krytyków filmowych, przy ocenie produkcji z jej udziałem. Aktorka rozstała się niedawno z Robertem Pattinsonem, bo miała romans z reżyserem Rupertem Sandersem.

 • Pattinson: Pierwszy wywiad po aferze

  Robert Pattinson udzielił pierwszego telewizyjnego wywiadu od momentu, gdy wyszedł na jaw romans jego dziewczyny, Kristen Stewart z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i łowca" - Rupertem Sandersem.

 • Mąż ją zdradził... Pokazała mu, co traci

  Aktorka i modelka Libery Ross przypomniała swojemu mężowi, co stracił, rozbierając się w sesji dla magazynu "Love". Przypomnijmy, że 34-letnia gwiazda postanowiła rozwieść się z reżyserem Rupertem Sandersem po tym, gdy na jaw wyszedł jej romans z Kristen Stewart.

 • Wokalistka i gwiazdor "Zmierzchu" parą?

  Aktor Robert Pattinson i piosenkarka Katy Perry mają romans - donosi tabloid "The Sun".

 • Nie wierzy w bajki

  Kristen w objęciach dwa razy od niej starszego Ruperta Sandersa, żonatego reżysera filmu "Królewna Śnieżka i Łowca" (Stewart zagrała tam główną rolę). Wielbiciele Kristen poczuli się zdradzeni bodaj(...)Kristen Stewart to dziś najlepiej opłacana aktorka w Hollywood - od maja 2011 r. przez rok zarobiła prawie 35 mln dolarów (ponad 110 mln zł)! Fortunę i sławę przyniosła jej rola Belli Swan, ukochanej...

Zdjęcia na temat: romans kristen stewart i ruperta sandersa