• Informacje na temat:

  romans tancu z gwiazdami

Artykuły na temat: romans tancu z gwiazdami
 • Agnieszka Kaczorowska: będzie romans w "Tańcu z gwiazdami"?

  Od kilku tygodni trwają treningi do kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" - potajemnie, bo chociaż kontrakty podpisała już cała jedenastka uczestników (m.in. aktorzy Katarzyna Sawczuk, Dominika Gwit(...) Agnieszka Kaczorowska, która w ub.r. odeszła z show, bo chciała startować w profesjonalnych turniejach. Ale nie zawojowała światowych parkietów, z czego producenci "Tańca z gwiazdami" mogą tylko się...

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  - W tańcu trzeba przede wszystkim pokazać pasję i emocje, ale to jest tylko gra. Tak jak odgrywanie scen miłosnych w filmie - wyjaśnia Rafał Maserak, który przyznaje, że dla swojej partnerki Julii Pogrebińskiej jest bardzo wymagającym trenerem.

 • "Na Wspólnej": Zemsta za romans?

  ...szykuje się na ostateczną rozprawę z przystojnym Latynosem.  Smolny zastaje w swoim gabinecie zamkniętego Tymona - uwięzili go pracownicy, bo dalej chce powiedzieć właścicielowi gazety o swoim romansie...

 • Joanna Orleańska: Należała mi się ta rola

  Ostatnie lata były dla niej... smutne. I to wcale nie dlatego, że nie miała pracy. Miała, tylko nieco... przygnębiającą.

 • ​Zagraniczni partnerzy polskich gwiazd

  Związki gwiazd zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Zwłaszcza gdy wiążą się ze sobą osoby z branży. W polskim show-biznesie są również osoby, które znalazły miłość poza polskim show-biznesiem. Dla niektórych był to tylko przelotny romans, inni do dzisiaj tworzą szczęśliwe związki.

 • Małgorzata Foremniak jest zawsze sobą

  Chociaż uznawana jest za najłagodniejszego jurora w "Mam talent!", to jest kobietą z silnym charakterem. Przekonamy się o tym w programie "Stalking - zła miłość".

 • Romans na planie "Tańca z gwiazdami"? Plotki wokół Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego

  Justyna Żyła (30 l.) ponoć na początku nie była zachwycona, że w "Tańcu z gwiazdami" będzie trenować pod okiem Tomasza Barańskiego. Ostatecznie tych dwoje dogadało się, choć ponoć o ich relację zazdrosna jest ukochana tancerza.

 • Małgorzata Foremniak znów wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?!

  Za kulisami „Tańca z gwiazdami” huczy od plotek o planowanej wyjątkowej edycji. Miałyby w niej wystąpić najgorętsze pary wszystkich sezonów, w tym być może Małgorzata Foremniak (49 l.) i Rafał Maserak (32 l.)!

 • "Taniec z Gwiazdami": Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino - romans wisi w powietrzu?

  Stefano Terrazzino (38 l.) i Iwona Cichosz (27 l.) rozumieją się doskonale. Co więcej, tak zmysłowej pary już dawno nie było w „Tańcu z gwiazdami”. „Romans wisi w powietrzu?” – pyta „Twoje Imperium”.

 • Misheel Jargalsajkhan: Romans trwa

  .... I konsekwentnie opierała się propozycjom aż do 2015 r., kiedy przypomniała o sobie w programie "Celebrity Splash!" (zajęła 2. miejsce). Romans z telewizją kontynuuje w "Tańcu z Gwiazdami". Dowcipnie(...) Jargalsajkhan, mówiąc o swoim udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Kosmopolityczny duet najwyraźniej podoba się widzom, bo swoimi głosami decydują, że wciąż go oglądamy. Misheel miała 11 lat, gdy w 1999

Zdjęcia na temat: romans tancu z gwiazdami