• Informacje na temat:

  romans z młodszym mężczyzną

Artykuły na temat: romans z młodszym mężczyzną
 • Katarzyna Walter o miłości z dużo młodszym facetem

  Katarzyna Walter nie widzi problemu w związkach kobiet z młodszymi partnerami. Uważa, że wiele Polek marzy o takiej relacji, boi się jednak do tego przyznać. Zdaniem aktorki taki romans sprawia, że starsze kobiety czują się wciąż atrakcyjne i nie poddają się fizycznej oraz mentalnej ociężałości. Sama również związałaby się z młodszym mężczyzną.

 • Przez romans nie będzie adopcji?

  Daily News" urzędnik z ministerstwa zajmującego się kwestiami adopcji. "Informacje o jej związkach z mężem innej kobiety i mężczyzną młodszym o połowę sprawiają, że zastanawiamy się nad jej morale(...)Przypomnijmy, że od czasu rozwodu z reżyserem Guy'em Ritchie wokalistkę podejrzewano o romans z znanym baseballistą Alexem Rodriguezem. Później u boku Madonny pojawił się 22-letni Jesus Luz...

 • Wspomina romans z Tomem Cruisem

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Cher znana jest nie tylko z przebojowych piosenek i filmów, ale także z licznych romansów. Gwiazda spotykała się m.in. z Tomem Cruisem, którego do dziś wspomina z czułością.

 • Szykuje się romans "Na Wspólnej"

  Już niedługo "Na Wspólnej" okaże się, że można kochać wiele razy. Los uśmiechnie się bowiem do Romana Hoffera (Waldemar Obłoza).

 • Związana z żonatym mężczyzną

  Najpierw było zauroczenie i namiętny romans. Jednak teraz Klara (Paulina Chruściel) zamierza zerwać z Leszkiem (Radosław Pazura). Mężczyzna nie przestaje o niej myśleć, ale zbliży się do Klary dopiero, gdy dojdzie do tragedii.

 • Wszyscy myśleli, że jest partnerem Celine Dion. Prawda wyszła na jaw

  Kiedy Celine Dion zaczęła publicznie pojawiać się z dużo młodszym mężczyzną, zarówno media, jak i fani, spekulowali, że artystka znalazła nową miłość. W sieci krążyło wiele wspólnych zdjęć, na których radosna Dion spędza czas ze swoim tancerzem Pepe Munozem. Choć wokalistka rozwiewała plotki twierdząc, że przystojny towarzysz jest tylko jej przyjacielem, nikt tak na prawdę nie dawał wiary, że nie...

 • Romansuje z profesorem?

  Czy w "Klanie" szykuje się romans profesora z dużo młodszą studentką? Olka Lubicz, jak dotąd nie miała szczęścia do mężczyzn, ale już wkrótce może się to zmienić.

 • Weekend w kinie: Coś

  Sześć filmów wchodzi na ekrany polskich kin w pierwszy piątek lipca 2020. Wśród nich jest opowiadający o włoskiej mafii kontrowersyjny "Zdrajca", romans w gwiazdorskiej obsadzie "Coś się kończy, coś zaczyna" i kilka produkcji dla młodych widzów: "Smak pho", "Niezwykłe lato z Tess" oraz "Czworo dzieci i COŚ".

 • Córka Andrzeja Grabowskiego jako uwodzicielska intrygantka

  Katarzyna Grabowska poszła w ślady swojego sławnego ojca, Andrzeja, i próbuje sił na niwie aktorskiej. Aktualnie przygotowuje się do komediowego spektaklu "Lekko nie będzie" w Teatrze Kamienica. Wciela się w studentkę, która ma romans z wykładowcą.

 • Zofia Marcinkowska: Jej uroda była zjawiskowa

  ...biust". Miłość nie trwała jednak długo. "Pewnego dnia ona wyjechała do Krakowa i to był koniec naszego romansu" - wspominał Bohdan Łazuka, nie kryjąc żalu z powodu rozstania. Gdyby Zofia została(...) odejście kochanków uruchomiło lawinę plotek. Jedna z nich sugerowała, że młodziutka aktorka miała romans z Kazimierzem Kutzem. Pomysł, że parę mogło coś łączyć, pojawił się po tym, jak Zofia wystąpiła...

Zdjęcia na temat: romans z młodszym mężczyzną
Wideo na temat: romans z młodszym mężczyzną
 • Katarzyna Walter o młodszym kochanku

  Katarzyna Walter nie widzi problemu w związkach kobiet z młodszymi partnerami. Uważa, że wiele Polek marzy o takiej relacji, boi się jednak do tego przyznać. Zdaniem Katarzyny Walter taki romans sprawia, że starsze kobiety czują się wciąż atrakcyjne i nie poddają się fizycznej i mentalnej ociężałości. Sama również związałaby się z młodszym mężczyzną. – Zdecydowałabym się na miłość z młodszym