• Informacje na temat:

  romanse macieja stuhra

Artykuły na temat: romanse macieja stuhra
 • Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  TVN i TVP od lat toczą wojnę na serialowe nowości. W tym roku na nosie zagrał im Polsat, zgarniając Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii najlepszy serial dla "Zawsze warto". Kto tej wiosny wygra walkę o widza? Nowości TVN kontra odgrzewane kotlety i kolejne sezony sprawdzonych produkcji TVP? Sprawdźcie, co szykują dla nas największe stacje!

 • Romans Macieja Stuhra

  Maciej Stuhr (33 l.) będzie miał romans! Ale tylko w serial u "Glina".

 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  ...naprawdę może liczyć na wsparcie siostry? Widzowie dowiedzą się już wiosną. Wiosna w "Na Wspólnej" Sukcesy, romanse, zdrady, kłótnie, wielkie miłości i rozstania. Mieszkańcy Wspólnej...

 • Maciej Stuhr obejmuje Pati Sokół

  Ekscentryczna i odważna wokalistka nie spodobała się jurorom "X Factor", ale ciągle próbuje udowodnić, że nie mieli racji, wyrzucając ją z programu. Pati Sokół prezentuje swój nowy teledysk, z gościnnym udziałem Macieja Stuhra.

 • Gwiazdy w świecie... krasnoludków

  ..."Gnomeo i Julia", najnowsza komedia reżysera "Shreka 2", trafia właśnie na ekrany polskich kin. W czwartek odbyła się uroczysta premiera filmu z udziałem naszych rodzimych gwiazd, które animowanym skrzatom użyczyły swoich głosów. Para głównych bohaterów "Gnomeo i Julii" przemawia z ekranu głosami Macieja Stuhra, czyli podkomisarza Artura Banasia z "Gliny", i Nataszy Urbańskiej, czyli Sileny...

 • Maciej Stuhr: Kryzys męskości?

  Człowiek orkiestra. Mistrz Mowy Polskiej. Gra w najambitniejszych projektach filmowych. Jego poczucie humoru Polacy cenią najbardziej.

 • Czym uwodzą "Listy do M."?

  Pojawiła się nareszcie polska komedia romantyczna, którą można oglądać bez cienia zażenowania. Co takiego jest w "Listach do M.", czym ten film przekonał zarówno krytyków, jak i publiczność? "To kino, za którym tęsknią widzowie" - przekonuje Maciej Stuhr, jeden z bohaterów opowieści.

 • Zamachowski w "Bitwie na głosy"

  W jurorskim fotelu dwójkowego show "Bitwa na głosy" zasiądzie Zbigniew Zamachowski. To spore zaskoczenie dla tych, którzy spodziewali się ujrzeć w "Bitwie na głosy" Macieja Stuhra (37 l.) czy Borysa Szyca (34 l.). To oni bowiem stanowili dla Zamachowskiego (51 l.) największą konkurencję.

 • Tomasz Kot zagrał prawnika

  "Skazany na bluesa", "Niania" "Testosteron", "Lejdis", "To nie tak jak myślisz kotku" - role w tych tytułach przyniosły Tomkowi Kotowi uznanie i wielką popularność. Jednak dopiero adwokat Maciej Zgirski w "Jak się pozbyć cellulitu" to postać, z powodu której kobiety tracą głowę.

 • Romantyczny długi weekend

  W tym tygodniu ze względu na Święto Niepodległości niektóre filmy już w czwartek zadebiutują na ekranach naszych kin. Jest wśród nich m.in. komedia romantyczna "Listy do M." z plejadą polskich gwiazd w obsadzie.