• Informacje na temat:

  romantowska anna

Artykuły na temat: romantowska anna
 • Anna Romantowska i Krzysztof Kolberger: Potrafili ocalić przyjaźń

  Żadne z nich nie szukało sławy. Anna Romantowska i Krzysztof Kolberger nie lubili być w centrum uwagi. W aktorskim świecie mówiło się, że to on oszalał z miłości do niej, ona zaś długo studziła jego uczucia.

 • Anna Romantowska w serialu "Statyści"

  Bohaterowie "Statystów" to mieszkańcy małego miasteczka - nieśmiała Dorota (Małgorzata Buczkowska), zgorzkniała księgowa Maria (Anna Romantowska) i samotny fotograf Edward (Krzysztof Kiersznowski), którzy zatrudniają się jako statyści na planie chińskiego filmu. Film "Statyści" Michała Kwiecińskiego, podobnie jak jego serialowa wersja, cieszy się sympatią widzów. Za co pani ceni tę produkcję...

 • Anna Romantowska: Nie zabiega o role

  Nie zabiega o role. Anna Romantowska (62 l.) przyznaje, że nie ma już potrzeby grywania w filmach za wszelką cenę. A mogłaby i to bez większych starań, bo przecież jej córka Julia Kolberger (34 l.) jest reżyserem filmowym. Pani Anna woli stać z boku. Sama zrezygnowała z kilku ról, proponując reżyserom koleżanki, które jej zdaniem lepiej się do nich nadawały. Nie ma w niej ani odrobiny zawodowej...

 • Duchy zmarłych teściów

  Od kwietnia na antenie TVP 1 oglądać będziemy mogli nowy serial "Duch w dom". Główne role grają: Piotr Gąsowski, Anna Romantowska i Piotr Fronczewski.

 • W serialu gra upiorną teściową

  Anna Romantowska, znana widzom z takich seriali , jak: "Dom", "Matki, żony i kochanki" czy "Czas honoru", w nowej produkcji wciela się w... ducha nawiedzającego swoich krewnych.

 • Julia Kolberger: Trudne rodzinne relacje

  Kilka dni temu Jakub Giza, operator filmu "Jutro mnie tu nie będzie" otrzymał na festiwalu Plus Camerimage Złotą Kijankę za najlepsze zdjęcia w konkursie etiud studenckich. Reżyserką filmu jest Julia Kolberger, córka aktorskiej pary: Anna Romantowska i Krzysztof Kolberger.

 • "Maraton tańca": Osobista autoterapia

  ...tło - prowincja pokazana bez nostalgii, ostro - mówiła Magdalena Łazarkiewicz. "Maraton tańca" to połączenie komedii i dramatu. Miłosnej historii i bajki. W obsadzie znaleźli się: Joanna Kulig, Filip...

 • "Aktorki": Portrety niezwykłe

  Beata Tyszkiewicz, Anna Polony, Stanisława Celińska, Anna Dymna, Ewa Dałkowska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Zofia Kucówna, Ewa Wiśniewska - to tylko niektóre legendy polskiego kina, teatru i estrady, które są bohaterkami książki Łukasza Maciejewskiego "Aktorki". To pozycja obowiązkowa dla każdego, nie tylko dla kinomana.

 • Film z obsadą bez precedensu

  ..."Aktorzy przyjechali", reż. Andrzej Wajda, Polska 2010. Występują m.in. Jerzy Radziwiłowicz, Andrzej Seweryn, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Agata Buzek, Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Krzysztof Globisz, Krzysztof Kolberger, Olgierd Łukaszewicz, Anna Mucha, Cezary Pazura, Wojciech Siemion, Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski.

 • Kibic też człowiek

  ..."Skrzydlate świnie" , reż. Anna Kazejak, Polska 2010, dystrybutor ITI Cinema, premiera kinowa 5 listopada 2010 roku.

Zdjęcia na temat: romantowska anna
 • Anna Romantowska
 • Anna Romantowska
Dyskusje na temat: romantowska anna
 • Re: "Matki, żony i kochanki" po latach

  Anna Romantowska normalnie jak ja widzę to .., nadaje się raczej do thrillerów - nie lubię jej

 • Re: "Dom": Tego nie wiedzieliście o kultowym serialu

  Mój najukochańszy serial.Warto przypomnieć ,że w serialu były jeszcze inne małżeństwa .Grająca Lidkę Joanna Szczepkowska była żoną Mirosława Konarowskiego -Jerzy Korn,a Jan Englert – Rajmund Wrotek był mężem Barbara Sołtysik – Teresa Bawolikowa,Anna Romantowska – Martyna Stroynowska była żoną Krzysztofa Kolbergera – prezes Radiokomitetu.

 • Re: "W labiryncie": Klucz do sukcesu

  Kiedyś przede wszystkim aktor , który opuszczał mury uczelni był przygotowany do uprawiania tego zawodu. No może z małymi wyjątkami, jak np. Anna Romantowska, która ma chyba najgorszą dykcję wśród aktorów. Dzisiaj seriale to przede wszystkim maszynki do zarabiania pieniędzy. Występują w nich tak zwane roloroby, jak to trafnie ujął pan Jan Nowicki. Mają ładnie wyglądać, pomruczeć coś na planie

 • Re: Ma szczęście do ról i pecha do... interesów!

  chyba tylko Anna Romantowska bełkocze gorzej od niej. Jak ktoś z tak fatalną dykcją, mówiący przez zaciśnięte zęby mógł skończyć studia aktorskie ???