• Informacje na temat:

  romantyczne kolacje

Artykuły na temat: romantyczne kolacje
 • Romantyczna kolacja z Rafałem Maślakiem

  Na własnej skórze przekonał się, że marzenia się spełniają. Z nikomu nieznanego chłopaka ze wsi Gorzyca, Rafał Maślak w krótkim czasie stał się bożyszczem pań i wzorem do naśladowania dla panów.

 • "Rolnik szuka żony 4": Romantyczne randki, szczere wyznania

  W jedenastym odcinku programu "Rolnik szuka żony 4" bohaterowie wybrali się na romantyczne randki. Pary stają się coraz odważniejsze, a wyznania coraz gorętsze.

 • Danuta Stenka o zabójczej sile miłości

  Miłość to nie tylko czułe słówka i romantyczne kolacje przy świecach. Tuż przed Walentynkami telewizja ID odkrywa mroczną stroną bycia zakochanym. Premiera prowadzonego przez Danutę Stenkę "Zabójczego zauroczenia" już 11 lutego o godzinie 22:00.

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  ...ani myśli o ustatkowaniu się, wśród jego podbojów znalazła się m.in. Angelina Jolie i Cameron Diaz. Może romantyczne walentynki z Lupitą sprawią, że jednak zmieni zdanie? Wbrew wszystkiemu Nasz...

 • Sting lubi kiczowaty seks

  W małżeństwie Stinga i Trudie Styler wciąż działa chemia i to niekoniecznie za sprawą romantycznych kolacji przy świecach. Ostatnie wyznania gwiazdora rzucają jednak nowe światło na jego podejście do seksu.

 • "Dzień dobry, kocham cię": Podryw "na gołębia"

  Kiedy Barbara Kurdej-Szatan wybiera się na romantyczną kolację, sprawy mogą przyjąć zgoła niespodziewany obrót. Najlepiej obrazuje to drugi, oficjalny teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Kravitz i Keys parą?

  Plotka rskie serwisy doniosły, że Lenny Kravitz i Alicia Keys prawdopodobnie są parą. Powodem do zamieszczenia takich informacji był fakt, że muzyków widziano razem na romantycznej kolacji w restauracji "Megu" w Nowym Jorku.

 • Walentynki i "Ja wam pokażę!"

  Wspólnej" Wolszczak. "Sądzę, że premiera komedii romantycznej w okolicach walentynek to trafiony pomysł. Widzowie z pewnością chętnie wybiorą się do kina na taki film" - przekonuje Krzysztof...

 • E. Flinta: Nie czuję się gwiazdą

  Akademia Muzyki RMF FM zafundowała swemu słuchaczowi kolację z Eweliną Flintą. W jednej z warszawskich restauracji oko w oko z gwiazdą spotkał się Krzysztof Górski z Białegostoku. Romantyczne spotkanie z jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek było główną nagrodą w walentynkowym konkursie tego popularnego programu radia RMF FM.

 • Jennifer Lopez wychodzi za mąż. Zobacz, gdzie oświadczył się jej partner

  Od początku związku Jennifer Lopez z byłym baseballistom Alexem Rodriguezem media zastanawiały się, kiedy para weźmie ślub. Po kilku latach, gdy tabloidy zaczęły już pisać, że J.Lo straciła nadzieję na oświadczyny, sportowiec poprosił ją o rękę aranżując niezwykle romantyczną sytuację.

Zdjęcia na temat: romantyczne kolacje
Wideo na temat: romantyczne kolacje
 • "M jak miłość": Olek oświadcza się Magdzie

  Romantyczna kolacja, szampan, świece... W takim anturażu Olek postanowił oświadczyć się Magdzie. Niestety, jego plany legną w gruzach. A intymna atmosferę zniszczą... jego przyjaciele i rodzina. Czy Chodakowski zdobędzie się na odwagę i zdecyduje na publiczne oświadczyny? Sprawdźcie wideo zza kulis serialu!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1720.

  W domu Pyrków istny krajobraz po imprezie, ale najważniejsze, że pękły lody między Klarą i Hubertem. Miłość zwyciężyła, ku radości wszystkich domowników. Tymczasem Angela daje Erykowi kosza, a chłopak rozpaczliwie szuka sposobu, by utrudnić jej kontakty z Milewiczem. W końcu postanawia zemścić się na znienawidzonym nauczycielu. Po odwiezieniu rodziców na lotnisko, Bożena i Bruno idą do Feel Good na romantyczną kolację. Nastrój pryska, gdy natykają się tam na niedoszłą żonę Stasńskiego -...

 • "M jak miłość": Romantyzm po japońsku

  Marcin zaprasza Kasię na romantyczną kolację - i jako mistrza kuchni zatrudnia Taro. - No co? Miała być randka, miałem się starać… To się staram, cholera, jak tylko mogę! - wyszepcze Marcin. Jakie specjały Japończyk przygotuje dla zakochanych? I czy orientalny wieczór na pewno Kasi się spodoba? Ciekawych zapraszamy na scenę przedpremierową z 1064. odcinka!