• Informacje na temat:

  romantyczny dance

Artykuły na temat: romantyczny dance
 • Ghost: Erotyczno-romantyczny teledysk "Dance Macabre"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Dance Macabre" heavymetalowo-rockowej grupy Ghost.

 • Romantyczny apel Sashy

  ...płytą trwały 10 miesięcy. "Uzyskanie dość jednorodnego brzmienia było niesamowicie trudne. Piosenki r'n'b, dance i dancehall zostały nagrane jako pierwsze. Pracując nad kolejnymi utworami cały czas...

 • Odpadli z "You Can Dance"

  Z programem "You Can Dance - Po prostu tańcz!" pożegnali się kolejni uczestnicy. Do półfinału nie przeszła jedna z najlepszych tancerek, Iza Orzełowska. Wraz z nią odpadł Michał Pawłowski.

 • Wojna płci w "You Can Dance"

  Pojedynek Mars kontra Wenus, czyli nieustająca walka pomiędzy kobietami a mężczyznami, to temat rzeka. W najbliższym odcinku "You Can Dance" uczestnicy programu będą starali się zgłębić tajniki tego odwiecznego konfliktu.

 • Bosak nie boi się krytyki

  Znana z programu "You Can Dance" tancerka Anna Bosak poszła w ślady swojego starszego brata Marcina i zajęła się aktorstwem - zagrała w polskiej komedii romantycznej "Kochaj i tańcz".

 • Roztańczona Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez ( "Nigdy więcej" , "Pokojówka na Manhattanie" ) prawdopodobnie obejmie główną rolę w filmie "Dance Lessons". Słynna aktorka, piosenkarka i tancerka wyprodukuje tę opowieść w swojej firmie Nuyorican. Dla Lopez będzie to już kolejna w ostatnim czasie "taneczna" rola, gwiazda ukończyła bowiem niedawno zdjęcia do romantycznej komedii "Shall We Dance?" z Richardem Gere ( "Niewierna...

 • Gwiazdy zatańczą z Jennifer Lopez

  Powiększa się obsada romantycznej komedii "Shall We Dance?", w której główne role grają Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" , "Pokojówka na Manhattanie" ) i Richard Gere ( "Niewierna" , "Chicago" ). Na kanadyjskim planie tego obrazu pojawią się między innymi Susan Sarandon ( "Thelma i Louise" , "Siostrzyczki" ) i Stanley Tucci ( "Droga do zatracenia" , "Jądro Ziemi" ). Realizacja filmu ruszy już...

 • Jennifer Lopez ucieka przed SARS

  Ekipa filmu "Shall We Dance" musiała zmienić swoją siedzibę. Romantyczna komedia z Jennifer Lopez ( "Pokojówka na Manhattanie" ) i Richardem Gere ( "Chicago" ) nie jest już realizowana w Toronto. Decyzja o przenosinach zapadła na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć, z powodu epidemii wirusa SARS panującej w kanadyjskiej prowincji Ontario.

 • Anna Jujka: Zwracam uwagę na wszystko

  Tańczy od siódmego roku życia. Pracuje również jako choreograf i pedagog. W czwartej edycji programu "Tylko taniec. Got To Dance" Anna Jujka znowu jest jurorką.

 • "The Wedding Planner" na czele?

  Film "The Wedding Planner" Adama Shankmana ma duże szanse, by znaleźć się na pierwszym miejscu amerykańskiego weekendowego box office'u. Dotychczasowe pokazy pozwalają bowiem przypuszczać, że film z łatwością pokona w najnowszym zestawieniu dotychczasowego lidera - obraz "Save The Last Dance" Thomasa Cartera.