• Informacje na temat:

  romantyczny obiad

Artykuły na temat: romantyczny obiad
 • "Przyjaciółki": Nadopiekuńcza teściowa, rodzinny obiad, stara miłość i nowy związek

  Patrycja z teściową pod jednym dachem. Robert (Krzysztof Wieszczek) z Ingą na rodzinnym obiedzie. Zuza z Wojtkiem (Lesław Żurek) w romantycznych "okolicznościach przyrody". Emocji nie zabraknie też między Leszkiem (Przemysław Sadowski) i Anką!

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • Dominika Kulczyk w barze mlecznym. Miliarderka zjadła obiad za 15 zł w stylizacji za 30 tys.!

  Dominika Kulczyk i Paweł Deląg wybrali się na obiad do jednego z modnych warszawskich "barów mlecznych". Najbogatsza Polka za posiłek zapłaciła 15 złotych. Nieco więcej, bo aż 30 tys., wydała na stylizację.

 • Romantyczne zaręczyny Spice Girl

  Choć od ślubu Melanie Brown (32 l.) z filmowym producentem Stephenem Belafonte minęły 3 miesiące, wokalistka Spice Girls wciąż wspomina zaręczyny.

 • Barwy szczęścia

  Rodzina Pyrków świętuje chrzest Marysi, a depresja Klary źle wpływa na całą uroczystość. Kajtek zaprasza Angelę na romantyczny obiad, licząc na to, że...

 • Kate Moss zaręczona?

  Brytyjska supermodelka Kate Moss wywołała spekulacje o tym, że jest zaręczona, pokazując się z pierścionkiem z imponującej wielkości diamentem podczas romantycznej wyprawy z ukochanym do Paryża.

 • "M jak miłość": Geniusz seksu na Deszczowej!

  Zapraszamy na 1090. odcinek "M jak miłość", w którym na Deszczowej zamieszka… Werner! Prawnik zostanie sąsiadem Piotrka oraz Kingi - i od razu wprosi się do Zduńskich na obiad. A do tego zacznie szukać nowej miłości…

 • Nowa miłość Nicole Kidman?

  Amerykańskie media przyłapały Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" , "Czarownica" ) na randce. Aktorka wybrała się na romantyczną przejażdżkę motorem w towarzystwie znanego piosenkarza country Keitha Urbana (38 l.).

 • Boscy na wakacjach w Lubuskiem

  Ja, ty, pyszny obiad i palmy - wzdycha Natalia Boska, czyli Małgorzata Kożuchowska w jednym z odcinków trzeciego sezonu bijącego rekordy popularności serialu TVP 2 pt. "rodzinka.pl". Boscy wybiorą się na wakacje tylko we dwoje. Jednak nie będą wypoczywali pod palmami w ciepłych krajach, ale... na Ziemi Lubuskiej.

 • Sean Penn i Scarlett Johansson publicznie

  Rzecznikom Seana Penna i Scarlett Johansson ciężko będzie teraz dementować plotki o romansie gwiazd. Para postanowiła ujawnić swój związek, dając się sfotografować na romantycznym spacerze.

Wideo na temat: romantyczny obiad
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1612.

  Rodzina Pyrków świętuje chrzest Marysi, a depresja Klary ma wpływ na całą uroczystość. Kajtek zaprasza Angelę na romantyczny obiad, licząc na to, że tym razem dojdzie między nimi do zbliżenia. Natalia spotyka się w końcu z Oliwierem. Były ukochany wpędza Zwoleńską w poczucie winy, robiąc jej wyrzuty, że w niego nie wierzyła i swoimi zeznaniami pogrążyła go w sądzie.

 • Histeria - Romantyczna historia wibratora

  W XIX wieku, okresie wynalazków, pewien mężczyzna wszczął poszukiwania medycznego sposobu leczenia neurotycznych kobiet i przypadkiem "zelektryzował" nasze życie erotyczne na zawsze. Histeria to lekka, romantyczna komedia oparta na zaskakującej historii doktora Mortimer Granville, który wymyślił pierwszy na świecie elektro-mechaniczny wibrator. Akcja filmu rozgrywa się w 1880 roku, w szczytowym okresie wiktoriańskiej pruderii i u zarania wieku elektryczności. W Londynie, młody lekarz...

 • "Przyjaciółki 7": Zwiastun 2. odcinka

  odesłać go do domu w środku nocy. Proponuje mu, by przenocował w pokoju gościnnym. Paweł nie ukrywa zazdrości. Zuza (Anita Sokołowska) w drodze na obiad do Stefy (Dorota Kolak) spotyka przyjaciela z dzieciństwa, który podobnie jak ona spieszy się na obiad do swojej mamy. Na obiedzie u Stefy pojawia się Jan (w tej roli do obsady serialu dołącza Marek Bukowski) ze swoją matką… Zuza domyśla się, że kobiety

 • Wampiry i świry

  Jason Friedberg i Aaron Seltzer, znani prześmiewcy mający na swoim koncie scenariusze to takich filmów jak "Straszny film", "Totalny kataklizm", "Komedia romantyczna" i "Poznaj moich Spartan", zapraszają na kolejną parodię. Tym razem wyśmiewają najnowszy popkulturowy fenomen - historie o wampirach. Akcja "Wampirów i świrów" rozgrywa się w Sporks w stanie Waszyngton. W miasteczku dzieje się coś niepokojącego - populacja maleje z dnia na dzień. Ludzie nie wiedzą co się dzieje, chociaż powinni...