• Informacje na temat:

  romantyczny taniec

Artykuły na temat: romantyczny taniec
 • Jennifer Grey: Taniec i operacje

  ...pamiętnym momentem filmu była scena, w której Jennifer Gray, stojąc plecami do Patricka Swayze, obejmuje ręką jego głowę, on zaś podtrzymuje jej ramię. W scenariuszu był to bardzo czuły i romantyczny moment...

 • Ghost: Erotyczno-romantyczny teledysk "Dance Macabre"

  ...stworzył m.in. klip do "Square Hammer". Nagranie opowiada o tym, jak w XIV wieku niektórzy radzili sobie z epidemią dżumy, która zdziesiątkowała populację - przez zabawę, uwodzenie i taniec aż do...

 • "Taniec z gwiazdami": Odcinek weselny

  ...swój pierwszy weselny taniec wspominają jurorki "Tańca z gwiazdami"? "Było profesjonalnie, ale też ciepło i normalnie. Przez nasz taniec przemawiała po prostu miłość. Tańczyliśmy walca angielskiego i przyznam szczerze, że nie potrafiłam ukryć wzruszenia. To był  piękny, romantyczny taniec, dokładnie taki, jaki sobie z Wojtkiem oboje wymarzyliśmy" - wspomina Iwona Pavlović. Chociaż jesteśmy...

 • Katastroficznie i romantycznie

  Dwie amerykańskie produkcje, debiutujące w piątek na ekranach kin, powinny trafić do gustu masowej widowni. Przedstawiciele popularnych gatunków: katastroficzny obraz sci-fi "Inwazja: Bitwa o Los Angeles" oraz romantyczna komedia "Sex Story", mają jeszcze jeden atut - znanych i lubianych aktorów.

 • Nicole Bogdanowicz kolejną uczestniczką "Tańca z Gwiazdami"

  Dziewczyna o uśmiechu Julii Roberts? Znana z serialu "Przyjaciółki" Nicole Bogdanowicz to kolejna oficjalnie potwierdzona uczestniczka nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Odpadł Rafał Mohr

  Pontek i Natalia Głębocka . "Panie Pontek, słaby był ten początek" - rozpoczął rymowanką Andrzej Grabowski. "Ale oczywiście sam taniec był bardzo poprawny" - dodał. "Nie możesz się cały czas bronić swoją grą aktorską. Fokstota było bardzo mało. Jakieś 20%, a reszta grania" - ostro oceniła Iwona Pavlović. "Taniec ze szczotką też może być romantyczny. Zaraz, że sztywna, to się nie da" - nawiązała do...

 • Finał "Tańca z Gwiazdami" z ponad 3,5-milionową widownią

  Ostatni odcinek 4. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zgromadził przed telewizorami prawie 3,6 mln widzów - mimo że w tym samym czasie na antenie telewizji publicznej mecz towarzyski z Islandią rozgrywała piłkarska reprezentacja Polski.

 • Z "Tańca z Gwiazdami" do serialu

  Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh w przetańczyli w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" aż 8 odcinków i pożegnali się z programem dopiero na 3 tygodnie przed finałem. Już wkrótce znów będziemy mogli oglądać ich razem na ekranie, chociaż w zupełnie innej produkcji. Vu Manh dołącza do obsady hitu Czwórki "Policjantki i Policjanci", którego gwiazdą jest Węgłowski.

 • Little Big i "Skibidi" w romantycznej wersji. Kolejny koncert w Polsce

  10 maja we Wrocławiu wystąpi rosyjski zespół Little Big znany za sprawą przeboju "Skibidi", który ma ponad 194 mln odsłon.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wielkie kino w ósmym odcinku!

  Banderasa, a Magdalena Bereda tańczy... Bollywood! Może ten słynny hinduski taniec sprawi, że młodziutka piosenkarka w końcu zdobędzie nieco wyższe noty od surowej Iwony Pavlović i Michała(...) "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie.

Zdjęcia na temat: romantyczny taniec
Wideo na temat: romantyczny taniec
 • "Taniec z Gwiazdami": Tamara Gonzales Perea i Rafała Maserak o występie

  powiedziała nam Tamara Gonzales Perea. - To było trudne, bo mieliśmy dwa różne charaktery tańca do ogarnięcia. Pierwszy to był romantyczny walc angielski, a drugi to był gan i zabawa. Dwie skrajne emocje, ale w następnym tańcu będą trzy tańce - dodał Rafał Maserak. - Joasia z Jankiem zdobyli moje serce - wyznała Tamara. - Mnie tym razem urzekł taniec Jakuba Kucnera - stwierdził tancerz.

 • Beata Tadla i Jan Kliment w romantycznym walcu w Wenecji

  W piątek, 26 kwietnia, uczestnicy "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" zabiorą widzów w romantyczną podróż do najpiękniejszych miast na świecie. Dzięki telewizyjnej magii odwiedzimy Rzym, Paryż, Nowy Jork i….Wenecję, dokąd zabiorą nas Beata Tadla i Jan Kliment. Będzie gondola, maski, stroje z epoki, a przede wszystkim walc wiedeński. Zobaczcie fragment ich występu!

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun wiosennej edycji programu

  Waldemar Błaszczyk, zafascynowany muzyką aktor młodego pokolenia - Nikodem Rozbicki, cudowne dziecko polskich komedii romantycznych, 17-letnia Julia Wróblewska oraz aktorka, która "największą gwiazdą czuje